ارتقای کیفیت خدمات سلامت نیازمند بازنگری در اصلاح فرایندها است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با بیان اینکه اقدامات زیادی در راستای توسعه خدمات حوزه سلامت برای مردم استان زنجان صورت گرفته است، گفت: رشد قابل توجهی در ارائه خدمات محقق شده و در حوزه کیفی نیز، ارتقای کیفیت خدمات سلامت نیازمند بازنگری در اصلاح فرایندها است.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ پرویز قزلباش در همایش گرامیداشت هفته سلامت، با بیان اینکه استان زنجان در تحقق اهداف حوزه سلامت موفقیت های زیادی کسب کرده است، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان دومین دانشگاه کشور در ارجاع خدمات الکترونیک است.

وی تحقق ارائه خدمات مناسب برای عموم مردم را نیازمند کار تیمی ومنسجم بین متولیان حوزه سلامت برشمرد و افزود: باید برای رسیدن به اهداف و برنامه های تدوین شده نسبت به انجام جمعی و تیمی کارها اقدام کرد و تیم هماهنگ تری نسبت به گذشته داشته باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با بیان اینکه حوزه سلامت در کشور و استان مشکلاتی را دارد، خاطرنشان کرد: تامینم نابع مالی مهم ترین مشکل در حوزه سلامت بوده و در این شرایط تاکید بر استمرار با کیفیت خدمات حوزه سلامت وجود داشته است.

وی بر ضرورت مدیریت بهینه منابع در شرایط محدودیت اعتباری تاکید کرد و افزود:  باید نسبت به مدیریت مناسب جهت هزینه کردها با بهره وری بالا نسبت به میزان اعتبارات در اختیار تلاش کرد.

قزلباش با بیان اینکه در سال جاری به دلیل محدودیت اعتبار سهم اعتبارات توافق شده را کاهش داده ایم، یادآور شد: سقف اعتبارات در سال جاری به دلیل محدودیت منابع با کاهش ۵ درصدی همراه بوده و بین ۱۸۰ تا ۱۹۰ میلیارد تومان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان از پیش بینی کسری اعتبار تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: آنچه که تفاهم شده ۱۴۴ میلیارد تومان بوده که به نسبت نیاز حوزه سلامت استان ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان کم تر است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
مشکلات حوزه سلامت در استان زنجان پیگیری شده است
خبر قبلی
پیشرفت ۴۰ درصدی اولین شبکه فاضلاب روستایی کشور در استان زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست