1. اخبار استان
  2. اعتبارات عمرانی بنیاد مسکن استان به ۶۴۰ میلیارد ریال رسید

کد خبر: 21252

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان:

اعتبارات عمرانی بنیاد مسکن استان به ۶۴۰ میلیارد ریال رسید

اجرای طرح هادی در ۱۲۰ روستا در طول یک سال از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اعتبارات مصوب بخش عمران روستایی این بنیاد در سال جاری با افزایش ۲ برابری نسبت به سال قبل به ۶۴۰ میلیارد ریال رسید.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ رضا خواجه ای با بیان این مطلب، اظهار کرد: از ۶۴۰میلیارد ریال اعتبارات عمرانی، ۱۶۰ میلیارد ریال در قالب قیر می باشد.

وی خاطر نشان کرد: این اعتبارات برای تهیه، اجرا و بازنگری طرح های هادی روستایی، اجرای بهسازی و احیای بافت با ارزش روستایی، کمک به تامین مسکن و توسعه مناطق روستایی و اجرای طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی هزینه می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: اجرای طرح هادی در ۱۲۰ روستای استان و آسفالت ریزی معابر ۵۰ روستا در طول یک سال از برخی اقدامات حوزه عمران روستایی این نهاد می باشد که امیدواریم با جذب اعتبارات و تلاش همکاران ، این‌میزان در سال جاری افزایش یابد.

خواجه ای، تعداد اجرا ی طرح هادی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار در استان ، را ۴۱۳ روستا بر شمرد و گفت: میانگین اجرای طرح هادی روستایی در استان زنجان ۵۸/۲درصد و در سطح کشور۴۶/۲ درصد است که در این زمینه استان زنجان بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن یادآور شد: با توجه به اتمام افق ده ساله طرح هادی برای ۲۷۴ روستا بازنگری شده و در حال حاضر نیز تعداد روستاهای نیازمند تهیه طرح بازنگری ۱۹۰ روستا می باشد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست