برنامه‌های موکب اوقاف زنجان در سامرا افزایش ۳۰ درصدی دارد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان به برنامه های موکب اوقاف در سامرا اشاره کرد و گفت: این برنامه ها با افزایش ۳۰ درصدی همراه بوده و تا پایان کار موکب، ۲۸ برنامه دیگر نیز اجرایی می‌شود.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ حجت‌الاسلام مختار کرمی با بیان این مطلب، اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان موکب خود در سامرا را از ۱۷ مهرماه دایر کرده و تا یکم آبان ماه فعال خواهد بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه تعداد خادمین فعال در موکب اوقاف ۱۰۰ نفر است، اضافه کرد: این موکب از همان ابتدای آغاز به کار تاکنون به بیش از ۲۰ هزار نفر در هر وعده ارائه خدمت می‌شود.

وی همچنین از اجرای برنامه‌های فرهنگی در موکب اوقاف خبر داد و گفت: تا امروز ۲۲ برنامه سخنرانی در موکب اوقاف اجرایی شده است و امسال شاهد افزایش ۳۰ درصدی برنامه‌های فرهنگی در سامرا بودیم که از جمله آن اجرای برنامه توسط واقفین و حسینیه ثارالله بود.

کرمی از اجرای ۳۰ برنامه با محورهای اربعین، برگزاری محافل مشترک قرآنی در سامرا و حضور راویان در موکب خبر داد و افزود: تا پایان کار موکب هم ۲۸ برنامه دیگر اجرایی خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در ادامه به برنامه‌های هفته وقف اشاره کرد و گفت: در این ایام نیز برنامه‌های متعددی با هدف ترویج سنت حسنه وقف و استفاده از ظرفیت‌های آن در استان اجرایی خواهد شد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست