رئیس اداره بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان:

برای ۳۰ خانواده از ساکنین کوی فلسطین معرفی واحدهای معوض انجام می شوند

رئیس اداره بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: براساس برنامه ریزی انجام گرفته تا پایان شهریورماه بتدریج برای ۳۰ خانواده از ساکنین کوی فلسطین واحدهای معوض معرفی می شوند.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ علی عباسی با بیان اینکه در سفر دور اول هیات دولت به استان زنجان دستور تسریع در رفع مشکلات و ساماندهی محله کوی فلسطین از سوی رئیس جمهور شهید صادر شد،گفت: در این راستا مطالعات اجتماعی توسط اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان انجام گرفت و با پیگیری این اداره کل و هماهنگی های صورت گرفته تعدادی از واحدهای مسکونی در اولویت اول برای جابه‌جایی قرار گرفتند.

وی بیان داشت: بعد از سفر رئیس جمهور شهید به استان طرح جا به جایی کوی فلسطین از اولویت‌های مهم اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان قرار گرفت.

رئیس اداره بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه جابه‌جایی ساکنان کوی فلسطین در فازهای مختلف انجام خواهد شد و واحدهایی که در محدوده راه‌آهن هستند در اولویت نخست برای جابه‌جایی قرار گرفتند گفت مجموع واحدهای موجود در کوی فلسطین ۱۲۹ واحد است که ۹ واحد از این تعداد تجاری هستند، ولی در پایش انجام شده ۱۲۰ واحد مسکونی جابه جا می شوند.

عباسی،با تاکید بر اینکه تا پایان شهریور معرفی واحد ها برای ۳۰ خانواده از ساکنین کوی فلسطین انجام خواهد شد گفت: خوشبختانه با هماهنگی‌هایی که انجام گرفت چهار خانواده از ساکنان کوی فلسطین در سفر دور دوم رئیس جمهور شهید به استان به پروژه‌های نهضت ملی مسکن در کوی ثمین دو انتقال داده شدند.

وی با بیان اینکه به تدریج براساس برنامه ریزی انجام شده مقدمات جابه جایی انجام می شود،تصریح کرد: در این راستا طی روز گذشته معرفی واحد مسکونی هفت خانواده از ساکنین کوی فلسطین انجام شد و تا پایان تیرماه هم هشت خانواده و تا پایان شهریورماه هم ۱۱ خانواده معرفی واحد می شوند.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
کسب رتبه اول استان زنجان در جذب کمک های مردمی برای آزادی زندانیان
خبر قبلی
۶۲۵ هزار متر مربع از معابر روستاهای استان زنجان آسفالت شد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست