بررسی و تعیین تکلیف ۴۹ قرارداد راکد در شهرکهای صنعتی استان زنجان

بیش از ۸ هکتار از زمین های بلااقدام در سطح شهرک های صنعتی استان تعیین تکلیف شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: با تشکیل جلسه هیات حل اختلاف و داوری در شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان در پایان خرداد ماه سالجاری ۴۹ فقره قرارداد راکد در شهرکهای صنعتی استان زنجان تعیین تکلیف شد.

به گزارش همدلی‌زنجان ایرج احمدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: زمین های موضوع قرارداد در شهرکهای صنعتی اشراق، هیدج، خرمدره، افق ابهر، شریف ابهر، انگوران و نوآوران زنجان قرار داشت.
وی تصریح کرد: ۲۹ فقره از قراردادهای یاد شده فسخ و به ۲۰ فقره دیگر جهت تکمیل ساخت و ساز و تسویه بدهی های معوق اعطای مهلت گردید.
احمدی افزود: با رسیدگی به قراردادهای یاد شده، بیش از ۸ هکتار از زمین های بلااقدام در سطح شهرک های صنعتی استان تعیین تکلیف گردید که پس از طی مراحل قضایی، آزادسازی شده و در اختیار متقاضیان جدید قرار خواهد گرفت.
احمدی در پایان یادآور شد: وصول مطالبات و فسخ قراردادهای راکد از اولویت های اصلی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان به شمار می رود.
شایان ذکر است جلسه مذکور اولین جلسه هیات حل اختلاف و داوری با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در سال ۹۸ بود که برگزار شد و برگزاری ۳ جلسه دیگر نیز تا پایان سال جزو برنامه های این شرکت می باشد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
رهبری نسبت به مقاوم‌سازی اجتماعی تأکید دارند
خبر قبلی
کشیک های اطفای حریق منابع طبیعی زنجان ۲۴ ساعته شد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست