برون سپاری در شهرداری زنجان باید مبتنی بر شیوه نامه باشد

نائب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به موضوع برون سپاری در شهرداری زنجان، گفت: اعتقاد دارم اگر برون سپاری که یکی از شیوه های لازم و نوین مدیریت شهری است، اتفاق بیافتد؛ باید مبتنی بر شیوه نامه لازم باشد. برون سپاری بدون آن با مشکلات زیادی همراه خواهد بود.

سجاد خدایی در گفت و گو با همدلی‌زنجانبا بیان اینکه تجربه گذشته نشان داده بدون شیوه نامه و در نظر گرفتن جزئیات برون سپاری کارگران با مشکلات زیادی مواجه می شوند، اظهار کرد: اگر لایحه شهرداری زنجان مبتنی بر شیوه نامه قابل قبولی باشد، خوب بوده و این موضوع را تایید می کنم. در غیر این صورت موافق آن نیستم.

وی با بیان اینکه دلیل از دستور کار خارج شدن لایحه برون سپاری خدمات فضای سبز شهرداری زنجان به خاطر عدم حضور شهردار برای دفاع از لایحه بوده است، افزود: اگر بنا بر واگذاری حوزه ای در شهرداری زنجان باشد و یک حوزه دیگر بماند موجب اختلاف و اعمال سلایق می شود. برون سپاری باید در تمامی حوزه های خدماتی بر مبنای شیوه نامه باشد.

خدایی در پاسخ به این سوال که گفته می شود افرادی با سفارش و منتصب به اعضای شورا در فضای سبز مشغول به کار هستند، و آیا این موضوع را تایید می کنید، پاسخ داد: عموما افرادی که وارد سیستم خدمات فضای سبز شدند هم می توانند سفارشی باشند هم معرفی و… باشند. شورا مرجع و محل مراجعه مردم است. اشتغال و بیکاری یکی از مشکلات مهم جامعه است. بالای ۸۰ درصد مراجعات به شورا نیز در این خصوص است. این موضوع دور از انتظار نیست.  اما نه صرفا سفارش شورا بلکه معرفی های مختلفی که برای اشتغال مردم صورت می گیرد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه اگر برخی از افراد منتصب و یا سفارش شده با قرارداد فضای سبز در حوزه اداری و مدیریتی کار کنند، قابل قبول نیست؛ اظهار کرد: هر فردی با هر قراردادی بکارگیری شود باید در محل خود کار کرده و فرقی ندارد که سفارشی و منتصب به فردی باشد یا خیر.

وی در خصوص انتصاب یکی از نیروهای فضای سبز  به پست مدیریتی نیز گفت: مهدی عاقلی، جزو ۴ نفری بود که تبدیل وضعیت آن انجام شده و در شورای اداری-استخدامی استانداری برای تبدیل وضعیت آن به نیروی قراردادی موافقت شده است.

 

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
زنجان دروازه ورود به شمالغرب کشور
خبر قبلی
 اطلاعیه جوی شماره  ۲۰  هواشناسی استان زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست