1. اخبار استان
  2. برگزاری تور صنعتی ۳ روزه برای ذی نفعان خوشه کفش هیدج

کد خبر: 7149

برگزاری تور صنعتی ۳ روزه برای ذی نفعان خوشه کفش هیدج

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: تور صنعتی ۳ روزه برای ذی نفعان خوشه کفش هیدج توسط این شرکت برگزار شد.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی با اعلام این خبر افزود: هدف از برگزاری این تور صنعتی، آشنایی عامل و ذی نفعان خوشه کفش هیدج با نحوه تولید کفش در استان اصفهان به منظور هم افزایی بیشتر و ایجاد تعامل فی مابین بود.

وی به بازدید ذی نفعان خوشه کفش هیدج از کارگاه هنرستان فنی حرفه ای آموزش و پرورش استان اصفهان اشاره و تصریح کرد: در این هنرستان نحوه تولید کفش به صورت تخصصی به هنرجویان آموزش داده می شود که در راستای بروزرسانی دانش و تبادل تجربیات، یک کارگاه آموزشی برای تولید کنندگان کفش هیدج نیز در در این هنرستان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان از برگزاری نشست b2b تولید کنندگان کفش هیدج با بنکداران کفش اصفهان خبر داد و افزود: خوش بختانه این نشست نتایج خوبی به همراه داشت که از جمله آن‌ها می توان به عقد ۱۰ فقره قرارداد فی مابین تولید کنندگان هیدجی با بنکداران کفش استان اصفهان اشاره کرد.

احمدی، برگزاری جلسه ذی نفعان و عامل توسعه خوشه کفش هیدج با اتحادیه و انجمن کفش اصفهان در محل مجتمع  تجاری -اداری کفش اصفهان را از دیگر برنامه های این تور صنعتی دانست و تصریح کرد: در این جلسه ضمن بررسی نحوه تعامل و همکاری های دوطرفه و نیز تبادل تجربیات بر هکاری های ههرچه بیشتر دو طرف تاکید گردید.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان در پایان تصریح کرد: حمایت از تشکیل خوشه های صنعتی جزو اولویت های شرکت شهرکهای صنعتی استان است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
بیش از ۵۰۰ مددجوی بهزیستی از انشعابات رایگان بهره مند شدند
خبر قبلی
گرانی بیخ گوش مردم زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست