1. اخبار استان
  2. بهره برداری از ۲۹ طرح حوزه سلامت در زنجان

کد خبر: 21008

با حضور وزیر بهداشت؛

بهره برداری از ۲۹ طرح حوزه سلامت در زنجان

امروز سعید نمکی، وزیر بهداشت در سفر یک روزه به استان زنجان ۲۹ طرح حوزه سلامت استان زنجان را افتتاح کرد.

به گزارش همدلی زنجان؛ این ۲۹ طرح، با اعتباری بیش از ۱۵۳ میلیارد تومان در استان زنجان به بهره برداری رسید. بخش آنکولوژی اطفال، توسعه اورژانس، توسعه و استاندارد سازی بلوک زایمان، و ایجاد زیرساخت و نصب دستگاه آنژیوگرافی دوم و احداث پایگاه اورژانس هوایی بیمارستان آیت الله موسوی از جمله این طرح ها بوده است.

همچنین ایجاد بخش اندوسونوگرافی، ایجاد بخش ۴۰ تخت آی سی یو، ایجاد زیرساخت و نصب دستگاه سی تی اسکن دوم در بیمارستان ولیعصر (عج)، توسعه اورژانس و تغییر کاربری ساختمان معاونت درمان به بخش بیماران کرونایی بیمارستان شهید بهشتی و ایجاد آزمایشگاه تخصصی تشخیص مولکولی در زنجان از جمله این طرح‌ها بود.

 در این سفر یک روزه ایجاد زیر ساخت و نصب دستگاه سی تی اسکن بیمارستان الغدیر ابهر، توسعه اورژانس و احداث مرکز تشخیصی و غربالگری سرطان بیمارستان امدادی ابهر، احداث بخش ۸ تختخوابی آی سی یو بیمارستان امیرالمومنین خدابنده، توسعه و استاندارد سازی اورژانس بیمارستان رازی ماهنشان، مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی زرین رود، گرماب، سجاس، اندآباد، سلطانیه، آب بر، درام، دندی، دوزکند و قره ناس ماهنشان هم از دیگر طرح‌هایی است که امروز با حضور وزیر بهداشت در استان زنجان به بهره برداری رسید.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست