بیش از ۵۰۰ مددجوی بهزیستی از انشعابات رایگان بهره مند شدند

مدیر کل بهزیستی استان زنجان با اعلام این خبر گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون ۵۵۱ نفر از مددجویان بهزیستی استان زنجان از انشعابات رایگان آب، برق، گاز و عوارض شهرداری بهره مند گردیدند.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان زنجان محمد محمدی اظهار کرد: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی در بودجه سال ۹۳  مدد جویان تحت پوشش بهزیستی از پرداخت هزینه‌های انشعابات برای یک بار و در حد یک واحد مسکونی مطابق الگوی مصرف معاف شوند.

وی افزود: به موجب ماده ۱۹ قانون حمایت از حقوق معلولان ،  افراد دارای معلولیت  و مددجویان دارای پرونده تحت پوشش بهزیستی از پرداخت هزینه‏ های صدور پروانه ساختمانی، عوارض نوسازی و همچنین حق انشعابات آب، برق، گاز و دفع فاضلاب منطبق با الگوی مسکن مصوب معاف می شوند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: یکی از شاخص های توانمند سازی جامعه هدف بهزیستی تأمین و احداث مسکن برای مددجویان است که بعنوان یکی از اقدامات مهم در راستای ارائه خدمات حمایتی برای افراد تحت پوشش صورت می پذیرد.

  مدیر کل بهزیستی از اختصاص  ۲ میلیارد و ۲۳  میلیون ریال اعتبار در راستای هزینه کرد، معافیت انشعاباتی حامل های انرژی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی زنجان خبر داد و تصریح نمود: ۱۴۰ نفر حق انشعاب آب ، ۶۳ نفر فاضلاب شهری ، ۱۲۳ نفر حق انشعاب برق ، ۱۵۰ نفر حق انشعاب گاز و ۷۵ نفر از عوارض شهرداری و صدور پروانه فعالیت معاف گردیدند.

وی با اشاره به اینکه رسیدگی کامل و دقیق به مشکلات مددجویان بهزیستی، از اهداف عالیه این نهاد حمایتی است گفت: بررسی مشکلات خدماترسانی و ایجاد هماهنگی بیشتر میان دستگاههای ذی‌ربط از اولویتهایی است که مورد تاکید است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
ضرورت توجه به نیازهای سالمندان با توجه به حرکت جامعه به سوی سالمندی
خبر قبلی
برگزاری تور صنعتی ۳ روزه برای ذی نفعان خوشه کفش هیدج
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست