تسریع در عملیاتی کردن پروژه های آبخیزداری دارای اعتبار از محل صندوق توسعه ملی

تسریع در عملیاتی کردن پروژه های آبخیزداری دارای اعتبار از محل صندوق توسعه ملی

 

 

 

 

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان ضمن تاکید بر لزوم توجه مسئولین به ویژه معاونین فنی و آبخیزداری اداره کل در تسریع در عملیاتی کردن پروژه ها به محض تخصیص اعتبارات از محل صندوق توسعه ملی گفت: توجه به این موضوع سبب می شود تا در پرداخت منابع به پیمانکاران پروژه ها با مشکل مواجه نشویم.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ به نقل از اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، خلیل آقاجانلو در جلسه شورای اداری با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و تاثیر قطعی این مهم بر اعتبارات سازمان متبوع اظهار کرد: در وضعیت کنونی صرفه جویی در استفاده از منابع باید سرلوحه مسئولین قرار گیرد.

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه مسئولین ادارات در شهرستان ها باید پیگیری اولیه جهت عملی شدن پروژه ها که از محل صندوق توسعه ملی تامین اعتبار خواهند شد را بر عهده گیرند، نامبرده به آغاز پروژه ها در ابهر اشاره کرد و تمامی شهرستان ها را ملزم به آغاز پروژه های هدف کرد.

وی با بیان اینکه فعالیت معادن در نقاط هدف استان باید زیر ذره بین اداره کل منابع طبیعی استان باشد، انجام کارهای نرم افزاری (جی.آی.سی) جهت شناسایی معادن فعال، غیرفعال و محل قرارگیری، مجوز و ….جهت کنترل دقیق و آنلاین معادن را لازمه صرفه جویی در زمان و وقت دانست و خواستار پیگیری موارد مطرح شده شد.

آقاجانلو با اشاره به اهمیت تولید گونه های مقاوم و گیاهان دارویی در وضعیت کنونی آب و هوایی کشور و استان بر لزوم تعیین تکلیف پارک های شهری و پیگیری آن از طریق شهرداری، شناسایی مناطق دارای پتانسیل های زراعت چوب اعلام کرد: پروژه های استانی نیز باید از سوی مسئولین به بخش ها و ادارات شهرستان ابلاغ کنند تا افراد با آگاهی اولیه و دقیق مراتب را پیگیری کنند.

موضوع ارزیابی عملکرد معاونت ها و بخش های زیرمجموعه اداره کل منابع طبیعی در آیتم ها و شاخص های مختلف نظیر نظم، تحول اداری و … ، شناسایی بحران های طبیعی در شهرستان ها به لحاظ تصرف، آتش سوزی، بیماری های گیاهی و آفات و …، ارتباط تنگاتنگ ادارات شهرستانی با مرکز استان زنجان از جمله موارد مطرح شده از سوی آقاجانلو در جلسه شورای اداری بود.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
تامین علوفه زمستانی با همکاری مدیریت امورعشایری در استان
خبر قبلی
محرم ۹۷ در قاب تصویر “همدلی‌زنجان”
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست