1. اخبار استان
  2. تملک ۳۰۰ هکتار زمین در شهرک صنعتی “دره‌لیک” زنجان

کد خبر: 6758

تملک ۳۰۰ هکتار زمین در شهرک صنعتی “دره‌لیک” زنجان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به برنامه های توسعه ای برای شهرک های صنعتی استان، گفت: در شهرک صنعتی دره لیک زنجان ۳۰۰ هکتار زمین تملک شده است.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ ایرج احمدی با حضور در دفتر “همدلی‌زنجان”؛ با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای آماده سازی شهرک صنعتی دره لیک در غرب زنجان انجام شده است، اظهار کرد: بعد از تملک زمین در این شهرک و رفع مشکلات معارضین با استفاده از ماده ۹ قانون، در حال حاضر به دنبال عملیاتی کردن خیابان کشی و ایجاد مسیر دسترسی به آزادراه هستیم.

وی با بیان اینکه تامین آب و برق این شهرک در حال پیگیری است، افزود: چاه آب شهرک در آینده نزدیک به مناقصه خواهد رفت و موافقت نامه انتقال برق آن نیز در سال جاری پیش بینی شده است.  تصمیم داریم متقاضیان زمین قطعات بزرگ به این شهرک صنعتی هدایت شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان به وضعیت کلی شهرک های صنعتی استان اشاره کرد و یادآور شد: در شهرک های صنعتی استان زنجان۳ هزار هکتار زمین تملک شده که ۲ هزار و ۴۰۰ هکتار از آن به فاز عملیاتی رفته است، از این میزان نیز یک هزار و ۶۰۰ هکتار زمین به غیر مشاعات صنعتی هستند.

وی با بیان اینکه از میزان یک هزار و ۶۰۰ هکتار زمین صنعتی ۹۰۰ هکتار واگذار شده است، خاطرنشان کرد: این ۹۰۰ هکتار طی یک هزار و ۵۵۵ قرارداد به متقاضیان واگذار شده که زمین های واگذاری از ۲۱۶ متری تا ۲۰ هکتار را شامل می شوند.

احمدی به وضعیت شهرک صنعتی سلطانیه اشاره کرد و گفت: خط انتقال برق شهرک صنعتی سلطانیه در حال اجرایی شدن است و آسفالت آن نیز به صورت کامل انجام شده است. در شرایط فعلی بر روی سردرب شهرک صنعتی کار می کنیم و زیرسازی های لازم در شهرک در حال انجام است. آماده واگذاری زمین در شهرک سلطانیه هستیم و این شهرک آماده افتتاح رسمی است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
قضاوت با خداست
خبر قبلی
حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان در دفتر همدلی‌زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست