1. اخبار استان
  2. جمعیت سکونتگاه های غیررسمی زنجان در حال کاهش است

کد خبر: 18842

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

جمعیت سکونتگاه های غیررسمی زنجان در حال کاهش است

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وضعیت شهر زنجان در بافت غیررسمی، گفت: زنجان جزو استان‌هایی است که جمعیت سکونتگاه‌های غیررسمی آن در حال کاهش است و با مدیریت خوب و دغدغه‌ای که دارد، امیدواریم به توفیقات ارزشمندی در بازآفرینی شهری دست یابد.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ مهدی عبوری در جلسه ستاد بازآفرینی شهر زنجان اظهار کرد:برای بهسازی بافت های فرسوده کشور تخفیف ۵۰ درصدی در صدور پروانه ساختمانی تعریف شده است.

وی با اشاره به اینکه سکونتگاه‌های غیررسمی زنجان در ۸ منطقه تقسیم شده و۲۵ پروژه فعال برای بهسازی این مناطق دارد، عنوان کرد: ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه‌ها نیاز است که برنامه‌ریزی می‌کنیم این اعتبار در اسرع وقت در اختیار استان قرار گیرد .

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری با اشاره به تخفیف‌های ۵۰ درصدی صدور پروانه در بافت‌های فرسوده تصریح کرد: برای اجرای پروژه‌ها در بافت فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی روی کمک ما حساب ویژه باز کنید و علاوه بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام طرح‌های جدیدی تعریف کنید البته تعدا پروژه مهم نیست بلکه اجرای طرح‌های محرک توسعه در اولویت قرار دارد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست