1. اجتماعی
  2. خبرنگاران در گسترش خیر جمعی در جامعه نقش آفرین هستند

کد خبر: 1764

خبرنگاران در گسترش خیر جمعی در جامعه نقش آفرین هستند

خبرنگاران در گسترش خیر جمعی در جامعه نقش آفرین هستند

مدیر کل بهزیستی استان زنجان گسترش خیر جمعی و توجه به نیازهای مددجویان را از مهمترین اولویت های بهزیستی برشمرد که نقش اطلاع رسانی و آشنائی افکار عمومی با آن مهم بوده و خبرنگاران در این زمینه نقش آفرین هستند.
به گزارش همدلی‌زنجان به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان زنجان ، محمد محمدی با تبریک فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار گفت : این روز از سویی تداعی گر کوشش خبرنگاران برای قرار دادن اخبار صحیح ، دقیق و معتبر با تعمیق در صحت خبر به مخاطبان است و از سوی دیگر یادآور شهدای خبرنگاری است که بدون هیچ چشمداشتی آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خود قرار دادند و با قلم خویش واژه تعهد را معنا نمودند.
محمدی از خبرنگاران بعنوان سفیران خبر یاد نمود و گفت : خبرنگاران بازوان توانمند بهزیستی هستند و می توانند ضمن بیان مسائل و مشکلات جامعه هدف بهزیستی و انعکاس رخدادهای بهزیستی در جهت اعتماد سازی به مردم و جامعه تلاش نمایند و با آشنائی آحاد مردم با فعالیت های بهزیستی زمینه رضایت مندی و اقناع جامعه هدف را فراهم آورند.
وی از نقش بی بدیل و برجسته خبرنگاران تقدیر نمود و یادآور شد: بهزیستی نهاد حمایتی و تخصصی است که توجه به اقشار آسیب پذیر ، معلولین ، زنان سرپرست خانوار و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و معلولیت ها را در دستور کار خود دارد.
گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
شهرک صنعتی کهناب منتظر تایید زیست محیطی است
خبر قبلی
مشکل نقدینگی پتروشیمی زنجان برطرف شده است
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست