خیابان‌های شهرک کارمندان زنجان به نام شهدا مزین می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به فعالیت کمیته نامگذاری در شورای شهر زنجان، گفت: تمام خیابان‌های شهرک کارمندان به نام شهدا مزین خواهد شد. این کمیته در تمام شهرها و استان‌ها تشکیل شده تا بتوانند معابر را مزین به نام شهدا، مفاخر و علمای آن شهر کنند.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ منصو مرادلو در جلسه کمیته نام گذاری شورای شهر زنجان، با اشاره به مشکل آدرس‌دهی به‌ویژه در شهرک‌های اقماری، اظهار کرد: انتظار از کمیته نامگذاری این است که همواره بهترین نام‌ها را انتخاب کند تا هویت و تاریخ شهر را بتوان حفظ کرد و جای تاسف دارد که مفاخر خود را نشناسیم در حالی که وظیفه ما زنده نگه داشتن نام و یاد آن‌ها است.

وی با بیان اینکه یکی از خیابان‌های شهرک کارمندان (خیابان هفتم) به نام شهیدخیراله صمدی نامگذاری شده است، خاطرنشان کرد: تمام خیابان‌های شهرک کارمندان به نام شهدا مزین خواهد شد و از این به بعد، شماره‌گذاری خیابان‌ها در شهرک‌ها اقماری حذف خواهد شد و خیابان‌ها به نام شهدا و مفاخر با اولویت بومی، مزین می‌شود ضمن اینکه این اقدام در فازهای ۵ به بعد گلشهر نیز انجام می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: اولین سنگ‌نوشته تاریخ محله، سال گذشته در میدان سرچشمه که بیش از ۲۰۰ سال قدمت دارد، نصب شد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست