1. اخبار شهرستان
  2. خیابان اول شهرک کارمندان زنجان در حریم فاضلاب شهری است

کد خبر: 10150

خیابان اول شهرک کارمندان زنجان در حریم فاضلاب شهری است

 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری زنجان با اشاره به نظرات شهروندان زنجانی در خصوص رفیوژ میانی خیابان اول شهرک کارمندان، گفت: خیابان اول شهرک کارمندان زنجان در حریم فاضلاب شهری است.

سجاد خانمرادی در گفت‌و‌گو با همدلی‌زنجان با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر زنجان مصوباتی در این خصوص دارد، اظهار کرد: با عنایت به مصوبات شورای اسلامی شهر زنجان در خصوص ممنوعیت کاشت چمن در رفیوژهای وسط جهت حفظ و ایمنی شهروندان و همچنین کاهش مصرف آب مقرر در تمامی رفیوژها و استفاده از درختان زینتی با استفاده از آبیاری قطره ای اقدام شود.

وی به نامه شرکت آب و فاضلاب در خصوص خیالان اول شهرک کامندان اشاره کرد و یادآور شد: در خصوص خیابان اول شهرک کارمندان با توجه به نامه شماره۳۲/۲۰/۹۷ مورخ ۱۸ فروردین ۹۸ و به دلیل اینکه خیابان اول شهرک کارمندان حرایم فاضلاب شهری بوده و کاشت هرگونه نهاده از جمله درخت و درختچه ممنوع می باشد، لذا به استناد نامه فوق مقرر شد جهت زیباسازی خیابان نسبت به نصب باکس های گل با استفاده از روش آبیاری قطره ای اقدام لازم صورت گیرد.

گفتنی است طی روزهای گذشته برخی از اهالی شهرک کارمندان پیام هایی به همدلی زنجان ارسال کردند. این پیام ها شامل برخی اعتراض ها به عدم کاشت فضای سبز شهری در رفیوژ میانی خیابان اول شهرک کارمندان بود که رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری زنجان در این خصوص روشنگری لازم را انجام داد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
 لیز خوردن به نقطۀ خطر!
خبر قبلی
 فیل در تاریکی
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست