رئیس شورای شهر زنجان؛ رفتن شهردار منتفی است!/ سخنگوی شورا: به صورت رسمی اعلام نشده است

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به شایعات مربوط به صدور حکم شهردار زنجان به پست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان، گفت: قبلا بحث هایی در این خصوص مطرح شده بود اما فعلا منتفی است.

حمیدرضا حمیدی در گفت‌و‌گو با همدلی‌زنجان با بیان اینکه اگر خبر جدی در خصوص رفتن شهردار مطرح باشد آن را اطلاع رسانی می کنیم، اظهار کرد: من خودم با استاندار صحبت کردم و این موضوع فعلا مطرح نیست.

وی با ابراز تعجب از پرداختن رسانه ها به این موضوع، افزود: این موضوع به صورت جدی مطرح نیست و تعجب می کنم رسانه ها به این جدیت طی روزهای اخیر به آن پرداخته اند.

در همین خصوص سجاد خدایی، نائب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان نیز به همدلی‌زنجان، گفت: ما هم این موضوع شنیدیم اما به صورت کتبی و رسمی چیزی اعلام نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که موضع و نظر شورا در این خصوص مثبت است یا خیر؟، پاسخ داد: تک تک اعضای شورا باید در این خصوص اظهارنظر کنند. این موضوع فعلا رسمیت نیافته و اعضای شورا نیز اظهارنظر رسمی نکردند. رویکرد شورای شهر ارائه خدمت به شهر و توسعه شهر است. اگر فردی بتواند در جایگاه بهتر خدمات بهتری ارائه کند، چه اشکالی دارد. فعلا شورا جلسه ای در این خصوص نداشته تا موضع خود را بیان کند.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست