رفع بیش از ۹ هزار حوادث آب در شهرهای استان زنجان طی سال جاری

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال این شرکت بیش از ۹ هزار حادثه آب را در شهرهای استان زنجان رسیدگی و رفع کرده است.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: با انجام پیش بینی های لازم و استاندارد سازی فشار در شبکه آب شهرهای استان ، امسال میزان حوادث آب نسبت به سال گذشته ۸ درصد کاهش داشته است.

وی افزود: از بین شهرهای استان ،  بیشترین حوادث آب به ترتیب در شهرهای زنجان ، ابهر و خرمدره به وقوع پیوسته و کمترین حوادث نیز مربوط به شهرهای نیک پی ، حلب و ارمغانخانه می باشد.

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان تعداد حوادث شبکه در شهرهای استان را بیش از هزار و ۶۰۰ مورد اعلام کرده و افزود: تعداد حوادث انشعابات نیز طی سال جاری بیش از ۷ هزار مورد بوده است.

جزء قاسمی تعداد خسارات سایر ارگان ها به تاسیسات آب و فاضلاب استان زنجان را ۵۲۴ مورد اعلام کرده و گفت: با تعامل و هماهنگی سازنده ای که فی ما بین شرکت آبفا و نهاد های خدمات رسان در استان به وجود آمده است ، تعداد این خسارت ها در سال جاری ۲۷ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

این مسئول خاطرنشان ساخت: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در سال ۹۷ با همراهی مردم ،همکاری و مساعدت مسئولین و روزآمدی در ساختار و عملکردهای خود توانست در تمامی زمینه ها توفیقات چشمگیری را بدست آورد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
ابراهیم رفیعی به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان منصوب شد
خبر قبلی
اولین شرط حکمرانی/ ایجاد امنیت فکری، شغلی و اقتصادی
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست