1. اخبار استان
  2. صدور ۱۴۰۹ پروانه ساختمانی در شهر زنجان طی سال ۹۸

کد خبر: 15568

صدور ۱۴۰۹ پروانه ساختمانی در شهر زنجان طی سال ۹۸

مجموع پروانه های ساختمانی صادر شده در مناطق چهارگانه شهر زنجان طی سال ۹۷ به میزان ۱۳۷۷ پروانه و در سال ۹۸ به میزان ۱۴۰۹ پروانه بوده است.

 

در ۱۲ ماهه سال ۹۷ تعداد پروانه های صادر شده در شهرداری منطقه ۱ زنجان ۳۲۸ مورد بوده که شامل ۶۳۷ واحد مسکونی با مجموع زیربنای ۱۴۸ هزار و ۲۶۴ مترمربع بوده است. در ۱۲ ماهه سال ۹۸ نیز ۳۱۳ پروانه ساختمانی در این منطقه صادر شده که شامل ۶۳۶ واحد مسکونی با زیربنای ۱۳۷ هزار و ۱۰۰ مترمربع بوده است.

به گزارش همدلی‌زنجان؛  در منطقه ۲ شهر زنجان مجموعا ۲۵۱ پروانه ساختمانی طی سال ۹۷ صادر شده که از این میزان ۷۱۱ واحد مسکونی با مجموع زیربنای ۱۶۸ هزار و ۷۷۸ مترمربع ساخته شده است. در ۱۲ ماهه سال ۹۸ در این منطقه ۲۲۵ پروانه ساختمانی صادر شده که شامل ۸۶۱ واحد مسکونی با متراژ ۲۲۵ هزار و ۷۵۶ مترمربع بوده است.

در منطقه ۳ زنجان ۲۰۶ پروانه ساختمانی طی سال ۹۷ صادر شده که ۵۰۶ واحد مسکونی با زیربنای ۱۳۱ هزار و ۲۲۵ مترمربع را شامل شده است. در سال ۹۸ در این منطقه ۲۶۳ پروانه ساحتمانی صادر شده که ۸۱۰ واحد مسکونی با زیربنای ۱۸۲ هزار و ۹۵۸ مترمربع زیربنا را شامل می شود.

در منطقه ۴ نیز ۸۸۲ پروانه ساختمانی در سال ۹۷ صادر شده که یک هزار و ۶۷۴ واحد مسکونی با زیربنای ۳۴۹ هزار و ۸۰۳ مترمربع را شامل می شود. در سال ۹۸ نیز ۶۰۸ پروانه ساختمانی با یک هزار و ۱۲۹ واحد مسکونی و ۲۷۹ هزار و ۶۸ مترمربع زیربنا ساخته شده است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
خطر افزایش نابرابری
خبر قبلی
اوقات شرعی زنجان/۲۷ اردیبهشت ۹۹
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست