1. اجتماعی
  2. ضرورت نظارت مستمر بر مدارس و مراکز غیردولتی

کد خبر: 10850

ضرورت نظارت مستمر بر مدارس و مراکز غیردولتی

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی بر اجرای دقیق قوانین و مقررات در مدارس غیردولتی تاکید کرد.

به گزارش همدلی زنجان؛ بیست و هشتمین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی استان زنجان با حضور اکثریت اعضای شورا در محل سالن غدیر اداره کل برگزار شد.

ابراهیم رفیعی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در ابتدای این جلسه با اشاره به ضرورت نظارت بر عملکرد مدارس و مراکز غیردولتی گفت: نظارت مستمر بر فعالیت مدارس و مراکز غیردولتی با هدف اجرای دقیق قوانین، مقررات و در راستای تقویت و حمایت از مدارس و مراکز قانون مدار باید به شکل جدی مورد توجه آموزش و پرورش مناطق و نواحی و کارشناسان اداره کل قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان ضمن استناد به ماده ۹ قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی گفت: تضمین منابع مالی لازم جهت تأمین هزینه های مدرسه یا مرکز ، تأمین منابع انسانی، فضا و امکانات مورد نیاز طبق ضوابط وزارت آموزش و پرورش، نظارت بر امور آموزشی، پرورشی، اداری و مالی مدارس و مراکز تحت پوشش و پاسخگویی به مراجع ذی ربط از جمله مهترین وظایف موسسان مدارس و مراکز غیردولتی است.            

گفتنی است؛ درخواست تغییر مکان برخی از مدارس و مراکز غیردولتی ، صدور مجوز تاسیس و راه اندازی مدارس و مراکز غیردولتی و بررسی ماده ۹ قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
کیاموتورز کره‌جنوبی و صنایع موشکی کره‌ شمالی
خبر قبلی
۴ شهربور، مهلت شرکت در مزایده زمین‌های صنایع دستی ظریفان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست