1. اخبار استان
  2. عقد ۲۰۰ فقره قرارداد واحد صنعتی در استان زنجان

کد خبر: 9637

عقد ۲۰۰ فقره قرارداد واحد صنعتی در استان زنجان

بهره برداری از شهرک صنعتی شهید شهریاری (زنجان ۴)، احداث ناحیه صنعتی کارگاهی نیکان، آغاز توسعه خوشه صنعت مس، احداث پست برق شهرک صنعتی سلطانیه و طراحی و واگذاری واحدهای شهرک های صنعتی اشراق، نوآوران و خدابنده برنامه های تدوین شده برای سال ۹۸ است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به اقدامات صورت گرفته این شرکت در سال گذشته، گفت:  در سال گذشته  ۲۰۰ فقره عقد قرارداد واحد صنعتی در استان زنجان محقق شد.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ ایرج احمدی روز شنبه طی نشست مشترک با معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان اینکه در سال گذشته ۱۱۶ پروانه بهره برداری صادر شد که در سابقه شرکت، بی نظیر بود، اظهار کرد:قبل از سال ۹۷ بالاترین میزان عقد قرارداد به میزان ۱۱۶ فقره مربوط به سال ۸۹ بود.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۶۳ هکتار اراضی صنعتی واگذار شده است، خاطرنشان کرد: عملکرد این شرکت از محل اعتبارات تملک دارایی ها ۱۷ میلیارد تومان بود که مقام نخست کشور در بین شرکت های استانی کسب شد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در سال ۹۷ یک هزار سند تفکیکی (تک برگی) برای شهرک های صنعتی استان اخذ شده است، اظهار کرد: بهره برداری از واحدهای صنعتی با ظرفیت اشتغال ۲ هزار نفر، راه اندازی کلینیک صنعت و آغاز توسعه خوشه صنعت چاقو نیز از دیگر اقدامات این شرکت در سال گذشته بود.

وی با بیان اینکه ۵ برنامه شاخص برای سال جاری در برنامه های این شرکت قرار دارد، افزود: بهره برداری از شهرک صنعتی شهید شهریاری (زنجان ۴)، احداث ناحیه صنعتی کارگاهی نیکان، آغاز توسعه خوشه صنعت مس، احداث پست برق شهرک صنعتی سلطانیه و طراحی و واگذاری واحدهای شهرک های صنعتی اشراق، نوآوران و خدابنده برنامه های تدوین شده برای سال ۹۸ است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
۱۱ دستگاه آمبولانس پیشرفته تحویل جدید رونمایی شد
خبر قبلی
۹۸۰ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در کشور فعالیت دارند
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست