غفلت فعالان عرصه فرهنگی و رسانه‌ای فضا را در اختیار دشمن قرار می‌دهد

غفلت فعالان عرصه فرهنگی و رسانه‌ای فضا را در اختیار دشمن قرار می‌دهد

تولید بازیهای جذاب و تاثیرگذار از نیازهای امروز این حوزه است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به تاثیر فضای مجازی در زندگی مردم گفت: غفلت فعالان عرصه فرهنگی و رسانه‌ای فضا را در اختیار دشمن قرار می‌دهد.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ عبدالله جعفری با اشاره به رشد روزافزون تاثیر فضای مجازی در زندگی مردم اظهار کرد: امروزه همه این موضوع را قبول دارند که فضای مجازی به بخش جدایی‌ناپذیر زندگی مردم تبدیل شده و نباید از آن غافل شد.

وی با بیان اینکه فضای مجازی یکی از راه‌های نفوذ دشمن در باورها و اعتقادات مردم است، افزود: شکست‌های پیاپی استکبار جهانی در مقابل ملت بزرگ ایران سبب شده تا آنها راه تغییر باورها و اعتقادات را پیش بگیرند که در این راستا فضای مجازی به عنوان یک ابزار در اختیار آنها است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با تاکید بر اینکه باید راه‌های نفوذ دشمن را با تولید محتواهای فاخر و ارزشمند بست، گفت: جمهوری اسلامی ایران اکنون در یک جنگ فرهنگی با دشمن قرار دارد که در این راستا افسران جوان عرصه جنگ نرم باید اجازه نفوذ به مرزهای فکری ملت را ندهند.

وی با بیان اینکه نباید فرصت جولان به دشمن را در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی بدهیم، عنوان کرد: دشمنان با تولید نرم‌افزارها و بازیهای رایانه‌ای و اندرویدی سعی دارند ذهن کودکان و نوجوانان ما را از رشد و پیشرفت بازداشته و محتواهای ضد فرهنگ اسلامی و ایرانی را در اختیار آنها قرار دهند.

جعفری تصریح کرد: باید قبول کنیم که برخی از بازیهای مضری که اکنون کودکان و نوجوانان ما از آنها استفاده می‌کنند در اثر غفلت فعالان حوزه رسانه و فضای مجازی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه بازیهای تولید داخل باید جذابیت لازم و کافی را داشته باشد، خاطرنشان کرد: به طور یقین اگر محتواها و نرم‌افزارهای تولید از جذابیت لازم برخوردار باشد نوجوانان و جوانان ما به سمت محتواها و بازیهای خارجی نخواهند رفت.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه دشمن فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی ما را هدف قرار داده است، اظهار کرد: بازیهایی که توسط دشمن تولید و به راحتی در اختیار نوجوانان ما قرار می‌گیرد بیشتر القای خشونت و رفتارهای خلاف فرهنگ اسلامی و ایرانی است که باید خانواده‌ها نیز در این راستا حساسیت بیشتری به خرج دهند.

وی همچنین به رسالت سنگین رسانه‌ها در آگاهی بخشی به جوانان و خانواده‌ها اشاره و تصریح کرد: حضور فعالانه و تاثیرگذار در فضای رسانه‌ای کشور نباید به فراموشی سپرده شود چرا که دشمنان و ضد انقلاب سعی دارد با دروغ‌پردازی با ذهن ملت ایران بازی کند.

جعفری با اشاره به اینکه مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمنان به حضور تک تک دلسوزان کشور نیاز دارد، بیان کرد: باید آنچه در توان داریم را در عرصه فرهنگی و جنگ نرمی که دشمن به راه انداخته به کار گیریم چرا که ذهن تک تک جوانان ما فردای این کشور را خواهد ساخت.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
برداشت بالغ بر ۷۰ کیلو گرم زعفران در استان زنجان
خبر قبلی
تغییری در بیمه اعضای صندوق‌های روستایی بیمه سلامت صورت نگرفته است
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست