1. اخبار استان
  2. فیش زمین خیاطان وارد محدوده شهر زنجان می شود؟

کد خبر: 15486

فیش زمین خیاطان وارد محدوده شهر زنجان می شود؟

در روزهای گذشته شایعات زیادی مبنی بر ورود برخی از زمین های خارج از محدوده با داخل بافت و محدوده قانونی شهر زنجان شنیده شد و همچون ماه های گذشته این شایعات در بین اقشار مختلف به ویژه افراد فعال در حوزه ساخت و ساز مطرح بوده است.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ روزگاری زمین زمین های ویلاشهر برای ورود به حریم و بافت قانونی شهر زنجان مطرح شد و در سال های نسبتا دور برخی از مدیران و افراد با وارد شدن زمین ها به حریم قانونی سودهای مالی زیادی کسب کردند. به نظر می رسد باز هم برخی در شرایط فعلی اقتصاد کشور قصد دارند آب را گل آلود کرده و ماهی خود را صید کنند.

مهرداد سلطانی در گفت‌و‌گو با همدلی‌زنجان؛ ضمن رد هرگونه ادعایی مبنی بر ورود زمین های خارج از محدوده به بافت شهر زنجان، گفت: نه زمین های خیاطان و نه هیچ فیش زمین دیگری وارد محدوده شهر زنجان نشده و نخواهد شد.

وی با بیان اینکه تعاونی های مربوطه دارای مشکلاتی هستند، افزود: به دنبال برطرف کردن مشکلات آن ها از مسیر دیگری هستیم که در آن روش نیز امکان خرید و فروش فیش ها نیست.

به نظر می رسد مسئولان حوزه عمرانی استان زنجان در تلاش هستند رویکردی را تعریف کنند که مطابق آن بورس بازی این فیش ها در سطح جامعه کاهش یافته و سرمایه های افراد جامعه به این سمت غیرمولد حرکت نکند.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست