1. اجتماعی
  2.  مثبت بیندیشید

کد خبر: 15200

 مثبت بیندیشید

در این روزها مانند رانندگانی هستیم که روی پل متحرکی، امیدوار به رسیدن به آن سوی مسیر پیش می‌رویم. با خودمان فکر می‌کنیم آیا همه چیز به شرایط عادی بازمی گردد. اما سؤال مهم این است؛ ما در شرایطی بین حال و آینده چه وظیفه‌ای داریم؟

تصور کنیم همه آنچه آرزو دارید همچنان در سبد آینده آن سوی پل قرار دارد بنابراین با اطمینان از وجود روزهای پیش رو برای رسیدن به آن، تمام توانتان را به‌کار بگیرید. بسیاری معتقدند قرنطینه، آلودگی‌های محیط زیستی را از بین برده است اما سؤال این است که این شرایط چه تأثیری در زندگی واقعی و آینده پیش روی ما داشته است؟

فرصت خوبی است چند مورد را در نظر بگیرید و روی آن فکر کنید. باید سرنوشت را پذیرفت. این روزها بسیار هراس انگیز و ناخوشایند است. بسیاری از مردم جانشان را از دست داده‌اند، خیلی‌ها بیکار شده‌اند و زندگی از مسیر عادی خارج شده است اما اگر شما هنوز بیمار نشده اید حتی اگر فرزند خردسالی دارید که نگران آینده‌اش هستید شما همچنان شرایط خوبی دارید. از اوقات‌تان لذت ببرید و به پایان بحران فکر نکنید. متفاوت زندگی کنید.

اینکه حالا بهترین یا بدترین زمان زندگی ماست بستگی به خود ما دارد. اما اگر این مطلب را می‌خوانید یعنی هنوز زنده‌اید و می‌توانید درک کنید.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
ابتلای ۹ مورد جدید به ویروس کرونا در استان زنجان
خبر قبلی
ادامه مرمت مدرسه تاریخی شریعتی زنجان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست