محدوده میراثی پروژه سبزه‌میدان در شورای شهر زنجان بررسی می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان، پروژه سبزه‌میدان را مسئله روز این شورا اعلام کرد و گفت: محدوده میراثی پروژه سبزه‌میدان بررسی می‌شود.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ اسماعیل دویران اظهار کرد: طولانی بودن این پروژه در سال‌های اخیر موجب شده بود تا مردم مطالبه خود را از شورای شهر پیگیر باشند و شورا با شناخت از جزئیات مسائل شهری این موضوع را در اولویت قرار داد.

وی، پروژه سبزه‌میدان را مسئاله روز شورای شهر زنجان اعلام کرد و گفت: در کمیسیون مربوطه جزئیات طرح نهایی مورد بحث قرار گرفت و در نهایت با تصویب آن، نقشه مربوطه مسئله محدوده میراثی بودن طرح مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه سبزه‌میدان برگی از تاریخ این شهر است بر لزوم تعامل مدیریت شهری با سایر ارگان‌ها و استادان دانشگاه در پیشبرد این طرح تأکید کرد و ادامه داد: تعامل سازنده‌ای برقرار شده و امید داریم تا خاتمه طرح مطلوب باشد.

دویران با تأکید بر اینکه هرگونه اضافه شدن نیرو به بدنه شهرداری باید با موافقت شهرداری همراه باشد، اضافه کرد: در این بین انتقال نیرو از سازمان خاص شهرداری به سایر سازمان‌ها مورد قانونی ندارد و اگر نیروی جدیدی بدون هماهنگی انجام گیرد، خلاف قانون است.
وی در پاسخ به سؤالی درباره تأخیر در پرداخت حقوق کارکنان برخی سازمان‌های شهرداری، اظهار کرد: بنده در جریان موضوع نیستم و این مسأله را از شهردار پیگیر باشید.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان درباره معضلات این روزهای ترافیک شهری و گلایه‌های مردمی گفت: مسئله ترفیک در شورای ترافیک استان با حضور نماینده شورای اسلامی شهر دنبال می‌شود.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
آماده سازی مردم برای ‌پدافند غیرعامل نیازمند فرهنگ سازی است
خبر قبلی
فرصت زبان مادری را به یک تهدید تبدیل کرده‌ایم
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست