1. اجتماعی
  2. مدیری در زنجان ۲۸۹ میلیون تومان دریافتی داشته است!

کد خبر: 23001

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس:

مدیری در زنجان ۲۸۹ میلیون تومان دریافتی داشته است!

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از برخورد با حقوق های نجومی در استان زنجان خبر داد و گفت: در استان زنجان با بعضی از تخلفات و جرائم مواجهیم به عنوان مثال با برخی حقوق های نجومی در استان زنجان مواجه بودیم. یک مدیر در استان زنجان دریافتی ۲۸۹ میلیون تومانی در یک ماه داشته است!

به گزارش همدلی‌زنجان؛ حسن شجاعی در یک گفت و گوی زنده با خبرنگار تسنیم در زنجان، با بیان اینکه در یک سال گذشته با برخی از افرادخاطی برخورد شده است، اظهار کرد: همچنان پیگیر باقی هستیم. در سطح استان بعضی از پرونده در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس داریم. بعد از نهایی شدن بررسی با متخلفین برخورد و به قوه قضائیه معرفی می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه بعضا با ترک فعل از طرف مدیران استانی مواجه بوده ایم، افزود: برای برخی مدیران پرونده تشکیل دادیم و با آن ها برخورد می شود. دریافت ۲۸۹ میلیون تومان توسط یک فرد در ماه موضوعی نیست که از کنار آن بگذاریم. پرونده تشکیل شده و برخورد لازم را انجام خواهیم داد.

رئیس مجمع نمایندگان استان زنجان در خصوص مسائل مطرح شده برای استانداری زنجان، تاکید کرد: لیست های منتشر شده در خصوص اسامی مطرح برای استانداری معتبر نیست. بعضا برای افزایش شانس این افراد برای استانداری شاهد طرح اسامی آن ها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر وزیر کشور استاندار ضعیف معرفی کند، مقابله می کنیم. از بین نفرات معرفی شده، از نفرات دانشگاهی، اطلاعاتی و سپاهی وجود دارند.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست