1. اخبار شهرستان
  2. ورزش یکی از راه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی است

کد خبر: 12024

ورزش یکی از راه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی است

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با اشاره به اهمیت حوزه ورزش در جامعه، گفت: ورزش یکی از راه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

به گزارش “همدلی‌‌زنجان”؛ مریم شعبانی ظهر امروز در نخستین مراسم تجلیل از مقام آوران مسابقات “هفت گانه ورزشی بین باشگاهی و دستجات آزاد ویژه بانوان “، در پارک بزرگ بانوان با حضور مسوولین استانی و ورزشکاران، اظهار کرد: ورزش یکی دیگر از حوزه های کاری سازمان است که می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کند و افزایش ۴۵ درصدی بودجه حوزه ورزش سازمان نشان از اهمیت و توجه به این موضوع دارد.

وی بهره برداری از پیست موتور سواری را یک اقدام زیر ساختی در حوزه ورزش توصیف کرد و افزود: مجموعه آموزشی این پیست نیز در ماههای آتی به بهره برداری خواهد رسید.

شعبانی ایجاد مسیر های دوچرخه سواری در جاده گاوازنگ، تجهیز و احیاء بسیاری از سالنها و میادین ورزشی سطح شهر، انجام ورزش صبح گاهی در۱۳ پارک و ۱۱سالن ورزشی در نیمه دوم سال را از دیگر اقدامات سازمان فرهنگی برشمرد.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: شهرداری تنها ارگانی است که از بدو تولد تا عروج یک شخص درخدمت شهروندان است؛بنابراین اجرای برنامه برای تمام شهروندان در دستور کار سازمان قرار دارد و در برنامه های آتی سعی خواهیم کرد با هماهنگی امورزندانها برای شهروندان درحبس نیز برنامه اجرا کنیم.

گفتنی است از بین ۳۷تیم شرکت کننده، باشگاه ریلکس،باشگاه کیانا و باشگاه ضربان به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست