پروژه های عمرانی زنجان در مسیر تکمیل + عکس

تور خبری مدیریت شهری زنجان امروز برگزار شد. در این تور سرپرست شهرداری زنجان، اعضای شورای اسلامی شهر و خبرنگاران زنجانی حضور داشتند.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ در تور خبری، خبرنگاران از جزئیات پروژه های پروژه سبزه میدان، پروژه سرمایه گذاری اداری -تجاری مهدوی، دوربرگردان پل امام حسن مجتبی(ع) و بازگشایی محور داخل پادگان مطلع شدند.

در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه های در حال انجام شهرداری زنجان، منصور مرادلو، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه شورای شهر زنجان طی چهارماه اخیر از عمر خود تلاش کرده فرایند تکمیل پروژه های مهم شهر زنجان را تسریع کند، اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی شهر زنجان با دقت بر روند اجرای پروژه های مهم شهر زنجان نظارت دارند.

وی با بیان اینکه پیگیری و نظارت بر پروژه های شهر زنجان جزء وظایف اعضای شورای اسلامی شهر است، افزود: تمامی پروژه های مهم شهر زنجان در مسیر تکمیل قرار دارند و تمامی مشکلات حاشیه ای آن ها برطرف شده است.

مرادلو به آخرین وضعیت بازگشایی محور داخل پادگان اشاره کرد و یادآور شد: فعالیت های اصلی عمرانی در این محور تمام شده و امیدواریم در صورت مساعد شدن شرایط جوی، اوایل سال آینده شاهد تردد در این مسیر باشیم. این محور نقش مهمی در تسهیل ترافیکی شهر زنجان خواهد داشت.

تخصیص اعتبار برای تکمیل پل امام حسن مجتبی(ع)

در این بازدید انصاری، سرپرست امور زیربنایی و حمل‌ونقل شهری شهرداری زنجان نیز با بیان اینکه دوربرگردان پل امام حسن محتبی(ع) در حال انجام است، تاکید کرد: پل امام حسن مجتبی(ع) دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است که مراحل پایانی آن با تکمیل دوربرگردان ها به اتمام می رسد.  برای ادامه این طرح ۱۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است که تا سال ۱۴۰۱ به بهره بردای خواهد رسید.

 

خبر بعدی
سرپرست اداره کل امور اداری و مالی استانداری منصوب شد
خبر قبل
پوشش ۸ هزار نفری CBR بهزیستی در زنجان
فهرست