1. اخبار استان
  2. چالش آسفالت در معابر شهر زنجان…!

کد خبر: 15653

چالش آسفالت در معابر شهر زنجان…!

احمد اسدی

احمد اسدی- همدلی‌زنجان؛ ظاهرا مشکل آسفالت معابر شهر زنجان حل شدنی نیست، این موضوع از یک مشکل امروز تبدیل به یک چالش شده و نمی توان شرایط فعلی را بر عهده یک شهردار و یا یک مسئول متوجه کرد.

موضوعات مغفول بسیاری در خصوص چالش آسفالت شهر زنجان وجود دارند که در خصوص آن سخنی گفته نشده است. اینکه نقش دستگاه های خدمات رسان همچون شرکت آب و فاضلاب در بروز مشکلات فعلی به چه میزان بوده است؟ حفاری های با حجم بسیار بالا که یا ترمیم نشده یا اگر شده غیراصولی و غیراستاندارد انجام شده است!

خود حفاری یک چالش است! ترمیم اشتباه یک چالش بدتر از چالش نخست که موجب صدمه به آسفالت های سالم می شود!

در شرایط فعلی که برخی ترمیم ها در سطح شهر انجام شده، اما حجم تخریم و کیفیت بسیار پایین آسفالت ریزی موجب شده حتی این ترمیم ها هم نتواند بخشی از چالش فعلی را مرتفع کند.
از مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خواستیم با مدیرعامل شرکت آبفا مصاحبه و گفتگویی زنده داشته باشیم که پیشنهاد مصاحبه با معاون بهره برداری شرکت را دادند.

هماهنگی کردند و مقرر شد از دفتر این مسئول تماس گرفته و ساعت و روز مصاحبه اعلام شود. چند روزی از این هماهنگی گذشته و فعلا خبری از مسئولان نیست. منتظر میمانیم تا این فضای گفتگو فراهم شود.

در شرایط فعلی برخی از معابر شهر زنجان در شهرک های مختلف وضعیت بسیار نامناسبی دارند. گزارش های ارسالی از شرک بهارستان، شهریار، زیباشهر، گلشهر کاظمیه و … بسیار متعدد بوده است.

چالش آسفالت شهر زنجان را در سال جاری ویژه پیگیری خواهیم کرد.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست