1. اخبار استان
  2. کاهش ۶ درصدی مصرف آب شهروندان سلطانیه ای

کد خبر: 8194

کاهش ۶ درصدی مصرف آب شهروندان سلطانیه ای

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: مصرف آب شهروندان سلطانیه ای طی ۹ ماهه سال جاری با بیش از ۴۷۵ هزار متر مکعب مصرف نسبت به سال گذشته بیش از ۶ درصد کاهش مصرف داشته اند.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛  علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: امسال اقدامات گسترده ای برای مدیریت و کاهش مصرف در شهر سلطانیه بعمل آمده که اصلاح انشعابات فرسوده ، اصلاح شبکه توزیع و تبدیل انشعابات غیر مجاز به مجاز از جمله این اقدامات بوده است.

وی افزود: توسعه شبکه توزیع آب در شهر سلطانیه و آب رسانی به دو شهرک با اجرای بیش از یک کیلومتر شبکه توزیع به صورت مشارکتی از دیگر اقدامات شرکت آب و فاضلاب در شهر سلطانیه بوده است.

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان گفت: مجموع اصلاح و توسعه شبکه در شهر سلطانیه نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته و از ۱۰۶ متر در سال گذشته به هزار و ۹۰۰ متر در سال جاری رسیده است.

جزء قاسمی یاد آور شد: ۱۳۳ رشته انشعاب در ۹ ماهه سال جاری به مشترکین سلطانیه ای واگذار شده است که بر این اساس تعداد مشترکین شرکت آب و فاضلاب در این شهر با ۴.۳۳ درصد افزایش به ۳بیش از هزار فقره رسید.

 این مسئول گفت: امسال ۷۴ دستگاه کنتور معیوب نیز در شهر سلطانیه تعویض شده است و هم اکنون هیچ کنتور خرابی در این شهر وجود ندارد که از این لحاظ شهر سلطانیه تنها شهر تحت پوشش آبفای استان می باشد که هیچگونه کنتور خرابی در آن وجود ندارد.

جزء قاسمی خاطر نشان ساخت: میزان تولید آب در شهر سلطانیه طی سال جاری بیش از ۶۶۴ هزار متر مکعب بوده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۵.۹۵ درصد کاهش داشته است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
استانداران زنجان/سید سجاد کاظمی/نیکوکاری که مانع از ذکر نامش بر سردر دانشگاه شد
خبر قبلی
برگزاری بیش از ۱۳۷ برنامه فرهنگی و ورزشی در شهرستان ماهنشان
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست