1. اخبار استان
  2. کیفیت ساخت و ساز مسکن نباید فدای سرعت و کمیت شود

کد خبر: 24014

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان:

کیفیت ساخت و ساز مسکن نباید فدای سرعت و کمیت شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه کیفیت ساخت و ساز مسکن نباید فدای سرعت و کمیت شود،گفت: ساخت و ساز مسکن باید درست و با طراحی های مناسب و برنامه ریزی شده باشد.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ مهرداد سلطانی در جمع مدیران حوزه حمل و نقل، اظهار کرد: اقدامات خوبی در حوزه مسکن استان زنجان انجام گرفته و باید ساخت و ساز مسکن در این استان با قوت بیشتری انجام شود.

وی با بیان اینکه کمیت تولید مسکن طی سالهای گذشته در استان زنجان مطلوب بوده است، اظهار کرد: عقب ماندگی سالهای گذشته در حوزه مسکن در حال حاضر با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان جبران می شود و فعالیت های خوبی را در حوزه ساخت و ساز مسکن شاهد هستیم.

معاون عمرانی استاندار زنجان به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان از ظرفیت مهندسین و پیمانکاران توانمند، ماهر و متخصص در اجرای پروژه های مسکن استفاده می کند و این یک اقدام بسیار مبارکی است که از تمام ظرفیت ها برای ارتقای تولید مسکن استفاده می شود.

سلطانی با بیان اینکه کیفیت ساخت و ساز مسکن نباید فدای سرعت و کمیت شود، ادامه داد: ساخت و ساز مسکن باید درست و با طراحی های مناسب و برنامه ریزی شده باشد.

وی افزود: باید در شان مردم این استان واحدهای مسکونی با کیفیت ساخته شود و به مولفه فضاها و کیفیت ساخت و ساز توجه شود.

معاون عمرانی استاندار زنجان بیان داشت: کاستی هایی که در طراحی و ایجاد فضاهای شهری در حوزه مسکن طی سالهای گذشته بوده در پروژه های مسکن مورد توجه قرار گرفته و فراموش نشود و مسکنی با دوام و با کیفیت به مردم تحویل داده شود.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست