1. اخبار استان
  2. ۱۳ واحد بزرگ صنعتی در استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

کد خبر: 21820

تا پایان سال جاری؛

۱۳ واحد بزرگ صنعتی در استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: پیش بینی می گردد تا پایان سال ۱۴۰۰ ، شاهد تکمیل و بهره برداری از ۱۳ طرح بزرگ صنعتی در استان با سرمایه گذاری بالغ بر ۳ هزار میلیارد ریال باشیم.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ علی کلانتری با بیان این مطلب، اظهار کرد: هم اکنون ۱۳ طرح بزرگ صنعتی در استان در حال تکمیل و انجام عملیات اجرایی هستند که پیش بینی می کنیم تا پایان سال این واحدها تکمیل و راه اندازی گردد.

وی یادآور شد: سرمایه گذاری پیش بینی شده برای این واحد ها بالغ بر ۳ هزار میلیارد ریال با اشتغالزایی ۳ هزار نفر می باشد. ۱۰ واحد از این پروژه ها به صورت ایجادی و ۳ مورد به صورت طرح توسعه واحدهای صنعتی می باشد.

معاون امور صنایع سازمان در خصوص تولیدات این واحدها گفت: از این طرح های صنعتی ۳ واحد در حوزه فولاد ، ۲ واحد در حوزه شوینده ها ، ۲ واحد در حوزه نساجی و ۲ واحد در زمینه تولید کاغذ فعالیت خواهند کرد.

وی خاطر نشان ساخت : تولید مالت ، پرمنگنات پتاسیم ، انواع توتون و دارو از جمله تولیدات مابقی طرح های صنعتی استان می باشد.

کلانتری در خصوص محل استقرار این واحدها گفت : ۷ مورد از طرح ها در زنجان ، ۴ مورد در ابهر و ۲ مورد در سلطانیه و خرمدره مستقر شده است.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست