1. اخبار شهرستان
  2. ۱۸ کتیبه سفالی بر جداره پل امام حسن مجتبی(ع) نصب شده است

کد خبر: 10054

۱۸ کتیبه سفالی بر جداره پل امام حسن مجتبی(ع) نصب شده است

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری زنجان با اشاره به اقدامات این سازمان در پل امام حسن مجتبی(ع)، گفت: یکی از اقدامات مهم و چشم گیری که در بدنه پل امام حسن مجتبی(ع) اجرایی شده ساخت و نصب کتیبه های زیبای سفالی بوده که به تعداد ۱۸ کتیبه و منقوش به القاب مبارک امام حسن مجتبی(ع) است.

سجاد خانمرادی در گفت‌و‌گو با همدلی‌زنجان با اشاره به اینکه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری زنجان در پل امام حسن مجتبی(ع) برخی اقدامات شاخص را انجام داده است، اظهار کرد: این سازمان در سیما و منظر پل، نصب المان و فضای سبز اقدامات موثری را صورت داده است.

وی با بیان اینکه عملیات نخاله برداری قطعات فضای سبز و خاکریزی خاک زراعی، کاترزنی، حفاری و تسطیح و لوله گذاری آب خام انجام شده است، افزود: همچنین اجرای سیستم آبیاری بارانی برای تمامی قطعات و طراحی و کاشت قطعات فضای سبز شامل چمن کاری، گلگاری و کاشت انواع درخت و درختچه زینتی از جمله مهم ترین اقدامات این سازمان در حوزه فضای سبز بوده که با همکاری شهرداری منطقه ۲ انجام شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری زنجان با بیان اینکه طراحی و اجرای فرش گل و همچنین اجرای آرم شهرداری با استفاده از گل‌های فصلی و دائمی اجرایی شده است، یادآور شد: اجرای مسیر دسترسی عابرین پیاده در قطعات فضای سبز با استفاده از تخته سنگ و طراحی-جانمایی و نصب باکس گل به همراه اجرای سیستم آبیاری قطره ای در قسمت عرشه پل انجام شده است. همچنین کاشت گل های زینتی از دیگر اقدامات مهم این سازمان بوده که امروز در تکمیل پل شاهد آن هستیم.

وی ساخت و نصب چهار تابلوی معرفی پل امام حسن مجتبی (ع) و نصب پایه پرچم های پل با نام مبارک امام حسن مجتبی(ع) را از دیگر اقدامات انجام شده عنوان کرد و گفت: ساخت و نصب المان و نورپردازی این پل به همراه اجرای کامل نورپردازی آن از اقدامات شاخص این سازمان بوده است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
تعداد اعضای سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان ۱۰۶۸ نفر است
خبر قبلی
خستگی وخواب آلودگی راننده خاطی جان ۳ نفر را گرفت
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست