۲ مرکز خدمات فناوری و کسب و کار در شهرک های صنعتی استان فعال است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از فعالیت دو مرکز خدمات فناوری و کسب و کار در شهرک صنعتی استان زنجان خبر داد و گفت: این مراکز، مکانی برای استقرار مشاوران شرکت‌های مشاوره جهت ارایه خدمات به واحدهای تولیدی و صنعتی است.

به گزارش همدلی‌‌زنجان” ایرج احمدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: یکی از این مراکز در شهرک صنعتی اشراق زنجان و دیگری در شهرک صنعتی افق ابهر قرار دارند.

وی با بیان اینکه هزینه ساخت این مراکز از محل منابع شرکت و اعتبارات ملی تامین می‌شود، خاطرنشان کرد: مشاوران رشته‌های مختلف در این مرکز مستقر هستند و هزینه‌ای در قبال ارائه خدمات مشاوره‌ای به واحدهای تولیدی و صنعتی دریافت می‌کنند.

احمدی تصریح کرد: بخشی از هزینه پرداختی به مشاوران توسط واحد مربوطه و بخشی دیگر نیز توسط شرکت شهرک‌های صنعتی و در قالب یارانه پرداخت می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: پرداخت یارانه به مشاوران، دستورالعمل خاصی داشته که در صورت احراز شرایط واحدها پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه این یارانه از مرحله عارضه‌یابی تا بهبود پروژه را شامل می‌شود خاطرنشان کرد: ارائه خدمات در ۲ مرحله شناسایی عارضه و رفع عارضه است که هرکدام یارانه جداگانه دارند.

احمدی با اشاره به نمایشگاه دائمی محصولات واحدهای تولیدی و صنعتی در این مراکز، گفت: مرکز خدمات فناوری و کسب و کار، فضایی را به‌صورت رایگان فراهم کرده که محصولات واحدهای مستقر در آن شهرک صنعتی مورد بازدید قرار گیرد که این نمایشگاه امسال، بازنگری و محصولات آن به‌روز شده است.

وی افزود: بازدیدکنندگان در صورت نیاز می‌توانند مشخصات واحدها را از دفتر مرکز خدمات، دریافت کنند و به اهداف خود در خصوص عقد قرارداد یا خرید محصولات برسند.

احمدی ادامه داد: مراکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک در شهرکها دارای امکاناتی مانند سالن آمفی‌تئاتر، رستوران، تالار، دفتر پیشخوان و سالن کنفرانس است که واحدهای مستقر می‌توانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با بیان اینکه این مرکز امکان استقرار کلینیک‌های کسب و کار را دارد، گفت: در حال حاضر ۲ کلینیک در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک اشراق مستقر هستند که یکی، کلینیک بخش خصوصی تحت مدیریت شرکت شهرک‌های صنعتی استان و دیگری کلینیک بسیج مهندسان استان است.

احمدی در خصوص افزایش شمار این مراکز خاطرنشان کرد: افزایش این مراکز در شهرک‌های صنعتی فاقد مرکز که شرایط و توجیه لازم را داشته باشند در برنامه قرار دارد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست؟

آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست