1. اخبار استان
  2. ۵۵۵ مجوز جدید سرمایه گذاری در استان زنجان درخواست شده است

کد خبر: 4277

۵۵۵ مجوز جدید سرمایه گذاری در استان زنجان درخواست شده است

۵۵۵ مجوز جدید سرمایه‌گذاری در استان زنجان درخواست شده است

اهداف اشتغال استان در حوزه صنعت ۱۹۲ درصد محقق شد

 

 

 

 

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به وضعیت سرمایه گذاری و تعداد واحدهای دارای پروانه بهره برداری در استان زنجان اشاره کرد و گفت: یک هزار و ۵۱۵ مجوز سرمایه گذاری در استان زنجان صادر و نهایی شده و هم اکنون ۵۵۵ مجوز جدید سرمایه گذاری در استان زنجان درخواست شده است.

ناصر فغفوری در گفت‌و‌گو با همدلی‌زنجان؛ با بیان اینکه این میزان حجم درخواست جدید مجوز با سرمایه گذاری ۳ هزار و ۹۹۷ میلیارد تومانی پیش بینی شده است، اظهار کرد: اشتغال پیش بینی شده برای این درخواست ها ۱۰ هزار و ۹۷۰ فرصت شغلی بوده است که تغییرات عمده ای در توسعه صنعتی استان محقق می کند.

وی به وضعیت تحقق اشتغال تعهد شده در حوزه صنعت، معدن و تجارت استان طی سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: در حوزه صنعت هدف گذاری اشتغال استان ۲ هزار و ۲۹۲ فرصت شغلی بود که به میزان  ۲ هزار و ۸۴۴ شغل با ۱۲۴ درصد تحقق بوده است.

این مقام مسئول به وضعیت بخش معدن در تحقق اشتغال اشاره کرد و افزود: هدف گذاری این حوزه در سال گذشته ۱۷۰ شغل بوده که به همین میزان محقق شده و در بخش فرش نیز ۶۴۰ شغل هدف گذاری شد که ۴۹۶ شغل آن محقق شده که به میزان ۷ درصد بوده است.

وی با بیان اینکه در حوزه اصناف ۳ هزار و ۲۹۱ شغل هدف گذاری شده بود، اظهار کرد: تعداد ۸ هزار و ۶۷۹ فرصت شغلی در وزه اصناف استان محقق شده که ۲۶۳ درصد بوده و بیشتری سهم اشتغال ایجاد شده را داشته است.

فغفوری به اشتغال ایجاد شده در بخش طرح رونق تولید اشاره و خاطرنشان کرد: یک هزار و ۹۹ فرصت شغلی در این بخش هدف گذاری شده بود که ۲ هزار و ۲۴۶ شغل با ۱۰۴ درصد تحقق ثبت شده است. در مجموع از ۷ هزار و ۴۹۲ شغل هدف گذاری شده ۱۴ هزار و ۴۳۵ شغل ایجاد شده که تحقق ۱۹۲ درصدی را نشان می دهد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
طرح بازنگری پروژه سبزه میدان به کمیسیون ماده ۵ نرسیده است
خبر قبلی
کریم اله شعبانی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان منصوب شد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست