۶۰۰ میلیارد تومان قرارداد سرمایه‌گذاری در زنجان بسته شده است

 

۶۰۰ میلیارد تومان قرارداد سرمایه‌گذاری در زنجان بسته شده است

 

 

 

 

 

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری زنجان گفت: طی امسال و سال قبل، ۶۰۰ میلیارد تومان قرارداد سرمایه‌گذاری در زنجان بسته شده است که طبق پیش‌بینی این مبلغ در سال آینده افزایش چشمگیری خواهد داشت.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ ناصر احمد‌وفا با بیان این مطب؛ اظهار کرد: یکی از موضوعات مورد توجه توسط شهرداری زنجان برای توسعه شهر، جذب سرمایه‌گذار است.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های سرمایه‌گذاری بر اساس پیشنهاد سرمایه گذار و براساس ظرفیت‌هایی که شهرداری دارد، تعیین می‌شود، افزود: از زمانی که سازمان سرمایه‌گذاری آغاز به فعالیت کرده است، در حدود ۶۰۰ میلیارد تومان قرارداد سرمایه‌گذاری بسته شده است.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری زنجان تصریح کرد: از جمله پروژه‌های امسال و البته سال قبل شامل شهربازی،، تولید زباله از برق، پاساژ تجاری مهدوی، میوه و تره بار گلشهر و پارکنینگ طبقاتی تجاری بوده است.

وی با اشاره به اینکه۳۰ پروژه خرد و کلان در پیوست بودجه سال آینده شهرداری زنجان ارائه شده است، اضافه کرد: از این میزان ۴۰ درصد کلان و ۶۰ درصد سرمایه‌گذاری خرد است که ارزش آن تقریبا ۲ هزار میلیارد تومان بوده و در پیوست بودجه آورده شده است.

صفا با اشاره به اینکه از جمله پروژ‌ه‌های در نظر گرفته شده برای سرمایه‌گذاری پروژه سبزه میدان، اشراق، پاستور، شهرک نمایشگاهی خودرو است، اضافه کرد: نحوه سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها به این شکل است که فراخوان لازم داده می‌شود و بر این اساس اولویت با کسی خواهد بود که توان مالی بیشتری داشته باشد.

وی ادامه داد: البته در فراخوان عمومی شرایط را برای همه یکسان قرارمی‌دهیم تا حقی از کسی اجحاف نشود.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری زنجان درباره پیشنهادات جاری برای سرمایه‌گذاری نیز گفت: البته پیشنهادهایی شده و سرمایه‌گذارانی نیز آمده‌اند، اما زمانی می‌توان روی سرمایه‌گذاری حساب کرد که سرمایه‌گذار اسناد را از شهرداری تحویل بگیرد و به صورت رسمی آغاز به کار کند.

صفا با اشاره به اینکه با راه اندازی دفتر سرمایه گذاری و شوراهای سرمایه گذاری بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری فراهم شده است، اضافه کرد: البته شهرداری برای جذب سرمایه‌گذار تسهیلاتی نیز در نظر گرفته است که این موضوع در مشارکت بیشتر آنها تاثیرگذار است.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
اجرای کمدی سیاه بازی “بیژن و منیژه” در زنجان
خبر قبلی
جواد عباسی شهردار ارمغانخانه شد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست