1. اخبار استان
  2. ۹ طرح تعاونی در استان زنجان طی هفته تعاون افتتاح می‌شود

کد خبر: 5643

۹ طرح تعاونی در استان زنجان طی هفته تعاون افتتاح می‌شود

۹ طرح تعاونی در استان زنجان طی هفته تعاون افتتاح می‌شود

 

 

 

 

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به برنامه های هفته تعاون در استان زنجان، گفت:۹ طرح تعاونی در استان زنجان طی هفته تعاون افتتاح می‌شود.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛  محمدرضا یوسفی، در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته تعاون، با بیان اینکه سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان زنجان برگزار می شود، اظهار کرد: در این جشنواره از ۱۸ اتحادیه و تعاونی برتر تجلیل می شود و کارت سفیر تعاون به یکی از شرکت های برتر ارائه خواهد شد.

وی به افتتاح طرح های تعاونی طی این هفته اشاره کرد و افزود: این طرح ها در گرایش های صنعتی، کشاورزی و خدماتی بوده که با ۶۳ نفر عضو، سرمایه گذاری بالغ بر ۶۷ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال و ۱۲۵ نفر اشتغالزایی و با استفاده از ۸ میلیارد و و ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی به بهره برداری رسیده است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به برنامه های آموزشی جوزه تعاون استان زنجان، خاطرنشان کرد: مهم ترین مشکل در بخش تعاون استان، بی بهره ماندن تعاون گران از آموزش های مورد نیاز فعالیت های خود بوده که در سال جاری ۳۰ هزار نفر ساعت برنامه آموزشی برای اعضای تعاونی های استان تدوین و ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه از طرح های در دست اجرای حوزه تعاون اجرای طرح روستا تعاون است، اظهار کرد: تاکنون ۱۱۷ تعاونی در این خصوص با یک هزار و ۴۹۵ عضو و ایجاد فرصت شغلی یک هزار و ۲۶۲ نفر و سرمایه ثبتی بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال تشکیل و فعال سازی شده است.

یوسفی با اشاره به اینکه در قالب طرح روستا تعاون و طرح اشتغال روستایی تاکنون ۵۹ شرکت تعاونی با مبلغ تسهیلات ۶۱۴ میلیارد ریال با اشتغالزایی ۶۶۰ نفر به بانک های عامل معرفی شده اند، یادآور شد: تاکنون ۱۹۵ میلیارد ریال از این تسهیلات به هشت تعاونی توسط بانک های عامل پرداخت شده و زمینه اشتغال ۱۴۹ نفر را فراهم آورده و بقیه نیز در بانک های عامل در دست بررسی است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
آثار دوره سلجوقی در جنوب شهر زنجان کشف شد
خبر قبلی
مذاکره یا تحریم ؟
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست