معاون سیاسی، امنیتی استانداری زنجان تاکید کرد؛

استفاده از ظرفیت واحدهای تولیدی استان در برگزاری مسابقات بین‌المللی بدمینتون

 

 

 

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان بر ضرورت استفاده از ظرفیت ها و حمایت واحدهای تولیدی و صنعتی در برگزاری مسابقات بین المللی بدمینتون در زنجان تاکید کرد و گفت: با توجه به محدودیت های اعتباری دستگاه های اجرایی می توان از حمایت ها و توان مالی اصناف و واحدهای تولیدی و صنعتی استان استفاده کرد.

به گزارش همدلی‌زنجان به نقل از پایگاه اطاع رسانی استانداری زنجان؛ سید بیوک موسوی در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر به ضرورت بهره گیری از توانمندی های نیروهای داخل استان در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات تاکید کرد و افزود: مسائل مربوط به تامین اعتبار برگزاری مسابقات، پیش از شروع موعد آن، باید بررسی و حل شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در این جلسه گفت: مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر از ۱۶ تا ۱۹ بهمن امسال با حضور ۱۳۴ ورزشکار داخلی و خارجی به نسبت ۸۰ مرد و ۵۴ زن به مدت چهار روز در زنجان برگزار می شود.
علی خلیلی چچکی افزود: بدمینتون بازان ‘آلمان، اندونزی، ترکیه، هند، جمهوری آذربایجان، ویتنام، اردن، عراق، میانمار، استرالیا، مالزی، پرتغال، مکزیک، سوریه، مالدیو و ایران’ در این مسابقات حضور خواهند داشت.
گفتنی است در این جلسه هریک از کمیته های ذیل ستاد هماهنگی، گزارشی از اقدامات انجام شده و نیازهای هربخش ارائه کردند.

Print Friendly, PDF & Email