1. اجتماعی
  2. توفیق خدمت به مردم در گرو تعامل، همکاری و پرهیز از تفرقه است

کد خبر: 22890

رئیس کل دادگستری استان زنجان:

توفیق خدمت به مردم در گرو تعامل، همکاری و پرهیز از تفرقه است

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: شاه کلید و شاه بیت توفیق خدمت به مردم در گرو تعامل ، همکاری و پرهیز از تفرقه است. در تفرقه ذلت است و در جماعت توفیق است. این یکی بودن در جهت خوبی و برای پیشرفت و خدمت است نه برای خیانت، این توصیه برای هر مسول در هر جایی است.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در جلسه هم اندیشی اعضای شوراهای اسلامی مراکز شهرهای استان زنجان اظهار کرد: انتخاب شما اعضای شوراهای اسلامی از سوی مردم یک فرصتی است که خداوند متعال نصیب شما کرده، از این دوره فرصت خدمتی برای مشکلات پیشروی مومنان و مردم استفاده کنید.

وی با بیان اینکه همه ما زیر یک پرچم و برای یک کشور هستیم افزود :اگر در کشور مشکلی وجود دارد همه باید پای کار بیایند و در نگاه اسلامی که نظام ولایت فقیه در آن مجموعه حاکم است هیچ بن بستی نداریم وهیچ کارگزاری نباید احساس تنهایی کند و همه باید با وحدت و یکپارچگی برای پیشرفت و اقتدار کشور و خدمت به مردم تلاش کنیم. آگاهی اعضای شوراهای اسلامی بر شرح وظایف و قانونی خود یک ضرورت است.

وی افزود: هر کجا نارسایی دیدیم و یا یک تخلف دیدیم پای ناآگاهی در میان بود. آگاهی در انجام وظایف خیلی مهم است . کار باید به جایی برسد که همه اعضای شورا از شرح وظایف خود آگاه باشند.

رئیس شورای قضایی استان گفت: آیا پارلمان محلی جای قانونگذاری است یا جای اجرای قانون است؟ اعضای شورا هر تصمیمی که باید بگیرند بایستی مطابق قانون باشد. خیلی از مصوبات شورا خلاف قانون است. انتظار می رود مصوبات شورا بر اساس نص قانون باشد. ما خیلی آرای وحدت رویه در خصوص شوراهای اسلامی شهر و شهرداری داریم ولی مکرر شاهد اجرای خلاف قانون هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی اظهار کرد: بناست در انجام وظایف گره گشایی کنیم. چرا نظارت درست بر شهرداری ها انجام نمی دهیم؟ چرا باید نگاه نابرابر داشته باشیم؟ چرا باید خدمات را به محله ای ببریم که مرفه نشین هستند؟ چرا خدمات نباید عادلانه توزیع شود؟

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
تأکید بر اجرای قانون در شهرداری ها نباید به عنوان مانع تلقی شود
خبر قبلی
بحران کسری بودجه
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست