عبور از پروژه های مهم شهر زنجان با عمل‌گرایی و پرهیز از آرمان‌گرایی

 سبزه میدان، دغدغه اصلی شورای پنج شهر زنجان است

عبور از پروژه های مهم شهر زنجان با عمل‌گرایی و پرهیز از آرمان‌گرایی

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان بر اهمیت اجرای پروژه سبزه میدان اشاره کرد و گفت: پروژه سبزه میدان، دغدغه اصلی شورای پنج شهر زنجان است.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ احمد نصیری در جلسه هم اندیشی اولویت‌های عمرانی شهر زنجان، با بیان اینکه هیچ یک از اعضای شورای اسلامی شهر زنجان مخالف اجرای پروژه سبزه میدان نیست، اظهار کرد: هزینه‌های جاری در شهرداری زنجان بالا بوده و نسبت ۶۰ به ۴۰ دارد که این شرایط بسیار نامناسب و نیازمند اصلاح است.

وی با بیان اینکه با تفکرات آرمانی نمی توان پروژه های مهم را پیش برد، افزود: تا زمانی که آرمانکی فکر کرده و وارد اقدامات عملیاتی نشویم کارها پیش نخواهد رفت و مطالبه گری مردم و برخی گلایه های در خصوص وضعیت پروژه ها بجاست. عبور از پروژه های مهم شهر زنجان نیازمند عمل‌گرایی و پرهیز از آرمان‌گرایی است.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان درخواست برگزاری جلسه تخصصی برای پروژه سبزه میدان کرد و یادآور شد: هرچند توضیحات زیادی در خصوص نحوه تامین مالی پروژه و مسائل فنی پروژه سبزه میدان ارائه شده اما نیاز به برگزاری جلسات بیشتر و توجیه شدن اعضای شورای اسلامی شهر زنجان است.

وی شرایط مالی شهرداری زنجان را نامناسب ارزیابی کرد و گفت: شرایط مالی شهرداری زنجان پاسخگوی نیازهای شهر نبوده و باید با راهکارهای مناسب نسبت به تامین منابع مالی جدید اقدام کرد که در این راستا شورای پنجم به دنبال کاهش مشکلات مالی شهرداری و تقویت بودجه آن است.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
ضرورت تعریف منابع مالی جدید برای شهرداری زنجان
خبر قبلی
ردیف اعتباری لازم برای پروژه سبزه میدان تعریف می‌شود
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست