1. اجتماعی
  2. برخی با حضور حداکثری مردم در انتخابات مشکل دارند

کد خبر: 817

برخی با حضور حداکثری مردم در انتخابات مشکل دارند

معاون سیاسی-امنیتی استانداری زنجان خبر داد:

رتبه ۳۰ استان زنجان در آسیب های اجتماعی کشور

برخی با حضور حداکثری مردم در انتخابات مشکل دارند

 

معاون سیاسی-امنیتی استانداری زنجان از رتبه ۳۰ استان زنجان در حوزه آسیب‌های اجتماعی خبر داد و گفت: استان زنجان در آسیب‌های اجتماعی شرایط مناسبی داشته و مطابق با آمار رتبه ۳۰ کشوری را دارد.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ سید بیوک موسوی در جشن اشتغال مددجویان استان با عنوان اشتغال و بهزیستی، اظهار کرد: رتبه مناسب استان زنجان در آسیب های اجتماعی کشور ناشی از باورهای مذهبی و ریشه‌دار بودن باورهای دینی مردم زنجان است.

وی اقدامات صورت گرفته در دولت برای بهبود شرایط بهزیستی و مددجویان تحت پوشش را یادآور شد و افزود:تمامی دولت ها اقدامات قابل توجهی در این حوزه انجام داده اند. در مدیریت فعلی سازمان بهزیستی نیز شاهد اقدامات و تغییرات ملموسی هستیم که به تبع آن اقدامات اداره کل بهزیستی استان و همچنین کمیته امداد نیز مثبت بوده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه فعالیت کاری کارمندان بهزیستی قابل درک و توصیف نیست، خاطرنشان کرد: این فعالیت ها قابل سنجش و اندازه‌گیری نیست و نمی‌توان توصیفی درستی از آن داشت.  باید برای درک آن در شرایط کاری این افراد قرار گرفت.

وی ه انتخابات پیش‌رو اشاره کرد و یادآور شد: مطابق با سخنان رهبری باید زمینه لازم جهت انتخابات حداکثری فراهم شود. در سایه این حضور حداکثری در انتخات است که اقتدار و عزت کشور پایدار می‌ماند.

معاون استاندار زنجان با طرح سوالی در همین راستا، خاطرنشان کرد: مشخص نیست چرا برخی با حضور حداکثری مردم در انتخابات مشکل دارند و برخی تلاش دارند که این مهم محقق نشود. تلاش این افراد در حالی است که رهبر انقلاب بارها بر حضور حداکثری در انتخابات تاکید کردند. این افراد باید بدانند که اعتبار نظام در گرو حضور حداکثری و پرشکوه مردم در انتخابات است.

وی با بیان اینکه بیان عملکرد مسئولان به مردم نباید به منزله تبلیغات محسوب می شود، افزود: دولت حاکم، دولت قانونی و فعلی کشور است و ارائه اقدامات انجام شده به مردم نباید به منزله تبلیغ باشد. برخی با حمله به دولت فضای دشمنی را در جامعه ایجاد می کنند و شرایط بدبینی و دشمنی را دامن می زنند. باید از برخی افراد سوال کرد که آیا در دولت هیچ رخداد و اقدام مثبتی انجام نشده است.

موسوی بر ضرورت ایجاد فضای شادی و نشاط در جامعه تاکید کرد و گفت: این فضا باید در برگزاری انتخابات نیز در کشور وجود داشته باشد و دولت منتخب نیز باید فضای نشاط و شادی را در جامعه بسط و گسترش دهد.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
۵۰ درصد از معلولیت ها ناشی از اختلالات ژنتیکی است
خبر قبلی
تراز منفی تجاری ریزش نیروی کار را در پی دارد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست