برترین‌های فینال بدمینتون فجر زنجان مشخص شدند

 

نتایج فینال بانوان بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجراعلام شد. این دیدار‌ها در قسمت انفرادی و دوبل بانوان برگزار شد. تیم دونفره ستایش عبداکریمی و هاله همدانچی مدال طلای این دوره از رقابتهای دونفره بانوان را به گردن آویختند.” تی نا هه ” از مالزی مدال طلای یک نفره بانوان را به خود اختصاص داد.
به گزارش همدلی‌زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، دیدار فینال بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر به مناسبت گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در قسمت انفرادی و دوبل بانوان صبح امروز ( پنجشنبه ) در سالن ورزشی مادران و کودکان شهرستان زنجان برگزار شد.
در بخش دوبل بانوان
دیدار نهایی مسابقات بدمینتون دونفره بانوان بین تیم دونفره ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی و تیم دونفره ثمین عابد خجسته و هدیه شمس برگزار شد و در پایان تیم دونفره ستایش عبداکریمی و هاله همدانچی به پیروزی رسید و مدال طلای این دوره از رقابتهای دونفره بانوان را به گردن آویختند .
تیم دونفره ثمین عابد خجسته و هدیه شمس به مقام دوم دست یافتند و مدال نقره را بدست آوردند.
تیم های دونفره ( پریا اسکندری و رومینا تاجیک ) به همراه تیم دونفره ( پگاه کامرانی و الناز فیض منش ) مشترکا به مقام سوم دست یافتند و مدال برنز را به گردن آویختند.
در بخش انفرادی بانوان
در این دیدار ” تی نا هه ” از مالزی به مصاف ” یانگ یانگ لی ” دیگر هموطن مالزیایی خود رفت که در پایان این مسابقه ” تی نا هه ” با پیروزی برابر هموطن خود به مقام قهرمانی دست یافت و مدال طلای یک نفره بانوان را به خود اختصاص داد.
” یانگ یانگ لی ” از مالزی دوم شد و مدال نقره را به گردن آویخت .
” جاکا” از هند و ” تد تار تورز” از میانمار مشترکا مقام سوم را بدست آوردن و مدال برنز این دوره از رقابتها در یک نفره بانوان را به گردن آویختند.

Print Friendly, PDF & Email