مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان:

شهرک صنعتی افق ابهر به فیبر نوری مجهز شد

 

 

 

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از تجهیز شهرک صنعتی افق ابهر به امکانات فیبر نوری خبر داد و افزود: قابلیت واگذاری این امکانات برای واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک فراهم گردیده و هر واحد می تواند بر اساس متراژ زمین خود نسبت به استفاده از این امکانات اقدام نمایند.

به گزارش “همدلی‌زنجان” به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان، امیر حمیدنیا، اظهار کرد: شبکه فیبر نوری در شهرک صنعتی افق ابهر به طول ۱۰ کیلومتر و با هزینه ای بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال اجرا گردیده است.

وی با تاکید بر اینکه بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در تولید و صنعت ضروری است، اظهار کرد: استفاده از سرویس‌های مختلف با کیفیت مناسب و همچنین افزایش نیاز به اینترنت و ارتباطات پرسرعت منجر به آن شده که شرکت شهرکهای صنعتی استان نسبت اجرا و تقویت شبکه فیبر نوری در شهرکهای صنعتی استان اقدام نماید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: شهرکها و نواحی صنعتی اشراق، نوآوران، روی، هیدج، شریف ابهر، طارم و خرمدره مجهز به شبکه فیبر نوری هستند و هم اکنون عملیات اجرای فیبر نوری در شهرکهای صنعتی برق، الکترونیک و آی تی، سلطانیه، خدابنده و ناحیه صنعتی ظریفان با هزینه ای بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در حال اجرا می‌باشد.

وی تصریح کرد: اجرای شبکه فیبر نوری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی موجب توسعه پایدار و سرعت انتقال داده‌ها در بخش تولید و صنعت می‌شود.

گفتنی است شهرک صنعتی افق ابهر با مساحت ۷۰۰ هکتار بزرگترین شهرک صنعتی استان زنجان می باشد که در کیلومتر ۱۰۰ آزادراه زنجان- تهران واقع گردیده است.

Print Friendly, PDF & Email