1. اجتماعی
  2. روابط عمومی نوین باید دانش‌محور باشد

کد خبر: 928

روابط عمومی نوین باید دانش‌محور باشد

روابط عمومی نوین باید دانش محور باشد

فضای مجازی، عرصه فعالیت رسانه‌ای را برای روابط عمومی‌ها تغییر داده است

 

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به تغییرات و تحولات فضای اطلاع رسانی در جهان گفت: روابط عمومی نوین باید دانش محور بوده و از دانش و علم ارتباطات بهره مند باشد.

به گزارش همدلی‌زنجان؛ رهبر طوماری همزمان با ۲۷ اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در جمع کارشناسان روابط عمومی مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان، اظهار کرد: امروزه عامل سرعت، در انتقال اخبار حوادث و وقایع جهان، تعیین کننده بوده و هر سیستمی در صورت همراه نبودن با تحولات روز جهان به سمت ناکارامدی سوق خواهد یافت.

وی نگاه پژوهش مدارانه نسبت به کار روابط عمومی را لازمه توفیق در این کار دانست و اظهار داشت:افکار سنجی از نیازهای مخاطبان یکی از مهمترین وظایف روابط عمومی ها بوده و از این طریق، هر مجموعه ای خواهد توانست به سطح بالایی از رضایتمندی عموم مردم دست یابد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بر ضرورت پرهیز از روزمرگی در روابط عمومی تاکید کرد و گفت:تغییر نگرش مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به جایگاه روابط عمومی در یک سیستم دولتی، خواهد توانست از تبدیل شدن روابط عمومی به یک کارشناس روزمره زده جلوگیری کند.

وی کارامدی و ناکارامدی روابط عمومی در یک سیستم اجرایی را منوط به طرز تفکر و همکاری رییس آن مجموعه خواند و اظهار کرد:توفیق یک سیستم مدیریتی در درجه اول بستگی به توفیق روابط عمومی داشته و با ایجاد ارتباط و تعامل سازنده و اثرگذار با مخاطبین، بهره وری نیز ارتقا خواهد یافت.

طوماری اقتضائات فضای مجازی را همراهی با دستاوردهای دنیای نوین و پیشرفتهای تکنولوژیکی دانست و گفت: فضای مجازی، عرصه فعالیت رسانه ای را برای روابط عمومی ها تغییر داده و آنها را ملزم به همراهی با این تحولات کرده و شایسته است از این فضا به عنوان یک فرصت، بهره لازم گرفته شود.

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
احسان توابی، دانشیار دانشگاه پیام نور زنجان حمایت خود از رئیسی را تکذیب کرد
خبر قبلی
تعطیلی مدارسی که شعبه اخذ رای هستند، در روز شنبه ۳۰ اردیبهشت
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست