سرپرست سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری زنجان؛

برنامه سوگواره شیدایی در زنجان برگزار می‌شود

برنامه‌ریزی برای تولید محتوا در حوزه حقوق شهروندی

 

 

 

سرپرست سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری زنجان گفت: برنامه سوگواره شیدایی در پنج منطقه شهر زنجان به همت سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری زنجان از ۲۲ الی ۲۶ شهریور برگزار می‌شود.

شمس اله وثوقی در گفت‌و‌گو با “همدلی‌زنجان”؛ با بیان اینکه در این برنامه فرهنگی آموزه‌های دینی توسط روحانی برنامه آموزش داده می‌شود، اظهار کرد: آموزش‌های شهروندی با مشارکت ارگان‌های متولی، پرداختن به آسیب های اجتماعی با اجرای نمایش، حضور شاعر مذهبی و مدیحه سرایی برای ابا عبدالله الحسین(ع) از جمله برنامه‌های محوری تعریف شده برای این برنامه است.

وی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری زنجان اجرای برنامه های فرهنگی را با اولویت اجرای مشارکتی برنامه ریزی کرده است، یادآور شد: این سازمان در اجرای برنامه های فرهنگی، دستگاه های دیگر را مشارکت داده تا ضمن تعامل سازنده به سایر دستگاه‌ها، قدم‌های مثبتی برای ارائه برنامه‌های مشارکتی موفق برداشته شود.

سرپرست سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری زنجان با بیان اینکه این برنامه ها در همه مناطق شهر با مشارکت سایر ارگان‌ها ادامه دار خواهد بود، خاطرنشان کرد: تلاش شده اثرگذاری برنامه‌های فرهنگی همچون این برنامه ها برای مخاطبان در گروه‌های مختلف اجتماعی لحاظ شود.

وی بر ضرورت تهیه و تولید محتواهای مناسب فرهنگی برای ارائه به مخاطبان تاکید کرد و افزود: این سازمان برنامه های مناسبی برای تولید محتوا جهت تحقق رسالت های فرهنگی در بخش های مختلف همچون حقوق شهروندی، فرهنگ آپارتمان نشینی و.. برنامه ریزی و با مشارکت افراد و گروه های متخصص عملیاتی خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email