یکی از معابر مهم شهر زنجان مزین به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان گفت: حدفاصل بلوار شهید شهریاری تا میدان مدیریت به نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

مریم شعبانی در گفت و گو با همدلی زنجان با بیان این مطلب، اظهار کرد: در کمیته نامگذاری معابر ، میادین و اماکن عمومی شهر زنجان که با حضور اعضای این کمیته برگزار شد، حدفاصل بلوار شهید شهریاری تا میدان مدیریت به نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

وی با اشاره به پیشنهاد رئیس سازمان فرهنگی در خصوص نامگذاری یکی از معابر و یا میادین به نام شهید هادی طارمی، افزود: در جلسه کمیته نامگذاری تقاطع ورودی شهر زنجان از سمت فرودگاه و شهرک صنعتی(تقاطع مابین کوی فرهنگ و شهرک ثمین) به نام این شهید گرانقدر نامگذاری شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان در خصوص دیگر تصمیمات کمیته نامگذاری، گفت: موضوع درخواست خانواده شهید حسن طاهری در خصوص کوچه ۸متری واقع در پشت بیت الرقیه به نام آن شهید گرانقدر مواققت شد.

وی با بیان اینکه پیشنهاد عضو شورا در خصوص نامگذاری بلوار حدفاصل میدان شهریار تا میدان حضرت ولیعصر(عج)، گفت: این بلوار به نام بلوار سردار شهید مهدی پیرمحمدی نام گذاری شد.

 

گزارش خطا / تخلف

نوع تخلف یا مشکل را مشخص کنید *
Select an option
توضیحات *
Fill out this field

تبلیغ در همدلی
خبر بعدی
وضعیت عضو شورا در شورای حل اختلاف استان تعیین تکلیف می‌شود
خبر قبلی
شهر زنجان، سردترین مرکز استان کشور شد
مطالب مرتبط

ـ دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
ـ پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ـ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین اخبار
پربحث ترین اخبار
یادداشت
فهرست